Ümit Özdağ “Anadolu Kalesi Projesi”nin lansman toplantısında konuştu

Galibiyet Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ, “Ülkemiz Filistin’in Yahudiler yoluyla satın alınması gibi yabancılar tarafından satın alınmaktadır. Kimse çok tıpkı özdek alınmadı demesin. İsrail kurulduğunda fakat toprakların yüzdelik 7’si Yahudilere aitti.” dedi.

Özdağ, partisinin “Sığınmacıların Vatanlarına Hoşgörüsüz Periyot Planı: Küçük Asya Kalesi Projesi”nin bire bir otelde planlı tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Zafer Partisinin kuruluşunun bir numara yılını 26 Ağustos’ta geride bıraktığını söyledi.

Lübnan’dahi devletin mezhepler ve dinler arasında paylaştırıldığını tamlayan Özdağ, “Ülkemiz ise Filistin’in Yahudiler eliyle satın alınması üzere başkaları aracılığıyla satın alınmaktadır. Kimesne haddinden fazla tıpkısı şey alınmadı demesin. İsrail kurulduğunda fakat toprakların yüzdelik 7’si Yahudilere aitti.” diye konuştu.

Ümit Özdağ, partisinin ayrımsız sene süresince, “Türk siyasetinin arz şanlı belirleyicilerinden olduğunu, takkadak öz politikaları ile Türk halkını, seçmeni etkilemekle kalmadığını, kudret ve muhalefetteki uyum partilerine de bilgisayar dili ile model attığını” savundu.

“Türk halkı 13 milyon sığınmacı ve kaçağın bunaltıcı baskısı altında kalıyor. Bunların ülkelerine idraksiz dönmesini heves ediyoruz.” diyen Özdağ, Hatay’bile geçkin tıpkı Suriyeli gencin öldürülmesi olayına de değinerek, şunları kaydetti:

“Zafer Partisi, Türkiye’nin Irak ve Suriye üzere bir iç savaşa sürüklenmesine karşı çıkmaktadır. Utku Partisi, ülkesinin parçalanmasına alın çıkan Türk milletinin iradesini kumar etmektedir. 13 milyon sığınmacı ve kaçağın kavrayışsız yollanmasını isteyen seçmen Galebe Partisine fikir verecektir. ‘Sığınmacılar/kaçaklar kalsın’ diyenler hangisine verirlerse versinler fark etmez.”

Galibiyet Partisi Milli Asayiş Araştırmalarından Sorumlu Umumi Komutan Yardımcısı Fikret Bayır üstelik sığınmacıların ülkelerine dönmelerini içeren “Küçük Asya Kalesi Projesi”ni anlattı.

Türkiye’nin, Cenevre Sözleşmesinin kapsamını genişleten 1967 New York Protokolüne 1968’üstelik taraf olduğunu belirten Şev, yaptıkları plana göre, 1 yılda Türkiye’ye gelen sığınmacıları ülkelerine göndereceklerini, Cumhurbaşkanlığı düzeyinde Yabancı İşlemleri Efdal Kurulunu kuracaklarını, Yabancı İşlemleri Cerrahi Müdahale Merkezini ve Yabancı İşlemleri İl Faaliyet Grubu oluşturmayı hedeflediklerini aktardı.Share: