Türkiye Kaykay Şampiyonası 2. Aşama yarışmaları Karaman’da sona erdi

Karaman Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğünün eş sahipliğinde planlı Kaykay Çıkmaz Disiplini Türkiye Şampiyonası 2. Etap yarışmaları, akıbet çağ yapılan bitiş yarışmalarının peşi sıra sona erdi.

Türkiye Kaykay Federasyonu 2022 yılı cümbüş programında saha düzlük Kaykay Çıkmaz Disiplini Türkiye Şampiyonası 2. Hamle yarışmaları, Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün sülale sahipliğinde 33 sporcunun birincilik mücadelesine fon oldu. Hat Çokça Gayeli Spor Salonu yanı sıra kayran kayran Kaykay Park’ta başlayan şampiyonanın önceki gününde sporcular elemeler ve yarı final müsabakalarında ter döktü. Şampiyonanın sonuç gününde ise kızlar ve erkekler kategorisinde bitiş heyecanı yaşandı. Sporseverlerin vahim ilgisi eşliğinde gerçekleşen final müsabakaları böylece erkeklerde Berke Dikişçioğlu birinci, Alparslan Ayhan ikinci, Yusuf Duran üçüncü olurken kadınlarda Melis Sakaoğlu bir numara, Ayşe Can ikinci, Ceren Yücel ise üçüncü oldu.

Müsabakalar böylece dereceye giren sporculara yürek ve madalyaları Spor Hizmetleri Umum Müdür Yardımcısı Hedef Kocakaya, Kaykay Federasyonu Başbuğ Vekili Selçuk Ertürk, Bilgisizlik ve Spor İl Müdürü Mürtefi Osman Bebek, İl Özel İdaresi Umumi Sekreteri Ulvi Yener Terlemez ve Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karadeniz vasıtasıyla verildi.

Kaykay Çıkmaz Disiplini Türkiye Şampiyonası 2. Kadem yarışmaları, Türkiye Kaykay Federasyonu umumi heyet üyeleri ve Spor Hizmetleri Umum Müdür Yardımcısı Kasıt Kocakaya eliyle protokol üyelerine günün anısına plaket ikram edilmesinin ardından sona erdi. – KARAMAN

Share: