Türkiye Çiftteker Şampiyonası Puanlı Defa Yarışları’nda 2. gün etapları tamamlandı

Türkiye Velespit Federasyonu eliyle Kırıkkale’bile planlı Türkiye Bisiklet Şampiyonası 7. Etap Puanlı Kere Yarışları’nın ikinci günü tamamlandı.

Master rical 35+ kategorisinde Gökhan Uzuntaş bir numara, Fatih Entelektüel ikinci, Düz Müşkül Uzman üçüncü, 40+ kategorisinde Fatih Özgenlik bir numara, Timur Dubara ikinci, Ahmet Işler Yağız üçüncü, 45+ kategorisinde de Mustafa Kürşat Atak birinci, Ataman Şekerci ikinci, Harun Türünz üçüncü oldu.

17 yaş şeş kızlar 75 kilometrede ise birinciliği Yalova Cahillik Hizmetleri Kulübü’nden Emine Irmak, ikinciliği Torku Şeker Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Sudenur Vandöz, üçüncülüğü ise Gaziantep Belediyespor Kulübü bisikletçisi Davranım Aydın Dünkü elde etti.

15 yaş şeş kızlar 58 kilometrede birlikte Torku Şeker Hastalığı Deneyimsizlik ve Spor Kulübü sporcusu Emine Adanalı bir numara, Lüleburgaz Çiftteker Motosiklet Toyluk Spor Kulübü’nden Sinem Ateş ikinci, Yalova Cahillik Hizmetleri Spor Kulübü’nden Fatma Nisa Bonjur üçüncü oldu.

Yaklaşık 430 sporcunun katıldığı 7. Etap Puanlı Öğün Yarışları, erte koşulacak kriteryum etapları ile bağış töreninin ardından sona erecek.

Share: