Türkiye Çiftteker Şampiyonası dolayısıyla Kırıkkale’de gâh yollar trafiğe kapatılacak

Kırıkkale’de, 22-25 Ilkgüz tarihlerinde gerçekleştirilecek Türkiye Derrace Şampiyonası 7. Aşama Puanlı Nöbet Yarışları nedeniyle kâh yolların ulaşıma kapatılacağı bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, yarışlar kapsamında 22 Ilkgüz Perşembe saat 08.00’den 25 Eylül Pazar’a büyüklüğünde Cumhuriyet Meydanı’na methal ve çıkışlar kontrollü şekilde yapılacak.

23-24 Eylül tarihlerinde saat 06.30-20.30 saatleri arasında Ulus Bulvarı demiryolu tarafı Emniyet Müdürlüğü Kavşağı’ndan kısaltmak amacıyla Bağdat Köprüsü istikametine kadar olan bölümünün topu topu trafiğe kapatılarak muvasala yegâne şeritten iki yönlü namına verilecek. Yolun ilişkin olan kısmına sâdır tüm ana yol ve sokaklar birlikte trafiğe kapatılacak.

Yine 23-24 Ilkgüz günlerinde 06.30-20.30 saatleri ortada Fevzi Takip Etmek Caddesi koşa taraflı, Hürriyet Caddesi tek taraflı ulaşıma kapatılacak. Millet Bulvarı’na sâdır Atatürk Bulvarı üstelik trafik ekipleri kontrolünde aleniyet aleniyet trafiğe kapatılacak. Bağdat Köprüsü Kavşağı, Kırıkkale- Ateş, Elem- Çelebi, Çelebi- Köprüköy, Karaahmetli- Bahşılı ve Dokunaklı-Yeniyapan yolu kontrollü geçişlerle arada bir ulaşıma kapatılacak.

25 Ilkgüz’bile üstelik 06.30-17.00 saatleri beyninde Millet Bulvarı Güvenlik Müdürlüğü Kavşağı’ndan kullanmak için Rektörlük Kavşağı’na büyüklüğünde koşa yönlü olarak trafiğe kapatılarak ulaşım mütenavip yollara yönlendirilecek.

Share: