TFF Sakat Başkanları, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini izledi

Sebep Demirören ile Nihat Özdemir tıpkı locada derbi maçı seyretti

Rahmi Çalıştırıcı, Vekil Bitkisel, Olmuş Ataman’ın beraberinde aksiyon, hanek, yöntem ve spor dünyasından çokça sayıda yaşama derbiyi statta strateji etti

İstanbul, – Süper Lig’da sezonun önce derbisi ünlüleri tribüne çekti. Beşiktaş ile Fenerbahçe beyninde oynanan pik spor, musahabe ve hareket dünyasının önemli simaları ilgi gösterdi.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) sakat başkanları Sebep Demirören ile Nihat Özdemir bire bir locada maçı izleme ederken kendilerine TFF sakat yöneticilerinden Cengiz Zülfikaroğlu de eşlik etti. Vodafone Park’ta uğraş öncesinde, devre beyninde ve karşılaşma böylecene nazik ilgi gören Demirören ve Özdemir, yakınlarındaki futbolseverlerin ağırbaşlı ilgisi ile karşılaşıp, kardeşçe ederken, fotoğraf çektiri isteklerini bile kırmadılar. Derbi için stada gelen Fenerbahçe Başkanı Yüksek Antrenör hem Beşiktaş Başkanı Ahmet Temiz Çebi’nin misafiri oldu hem de babası Rahmi Belletici ile birlikte derbi mücadelesini izledi. Cet ile oğulun rakip olduğu derbide gülen canip olmadı.Sezonun ilk derbisi olması spor dışından aynı haddinden fazla kesimin birlikte ilgisini çekti. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Şehir Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Rum Efes ve A Milli Basketbol Takımı başantrenörü Reşit Ataman’ın beraberinde hisse senedi, hanek, politika ve spor dünyasından haddinden fazla sayıda gönül derbiyi statta izleme etti. 0-0 biten derbi futbolseverleri baziçe açısından istiğna etmese birlikte domuzuna bir İstanbul akşamında bir çokça ünlü ve futbolseveri buluşturmuş oldu.

LAR: Saycan SAYIM, Serkan HACIOĞLU

Share: