SELIM Parti’li Çankırı “Vefa Buluşması” programına katıldı

SELIM Tümen İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, “Vefa Buluşması” programı kapsamında esbak dönemde yer ve ilçe yönetimlerinde fariza düzlük partililerle bir araya geldi.

DÜRÜST Parti İzmir İl Başkanlığından yapılan açıklamaya bakarak, Karşıyaka’bile “Dünden Bugüne El Arkadaşlarımızla İstişare ve Yorum Toplantısı” düzenlendi.

Açıklamada görüşlerine vadi sunulan Çankırı, geçmiş dönemlerde toprak umumi meclisi üyeliği yapan teşkilat mensuplarıyla bire bir araya gelmelerinin önemine değinerek, “Eşsiz büyüklerimizin tecrübelerini dinliyoruz ve deneyimlerin aktarılmasına nazik ehemmiyet veriyoruz.” ifadesini kullandı.

İzmir’e iktidarları sürecinde cesim eserler kazandırdıklarını belirten Çankırı, 2023 seçimlerinin haddinden fazla balaban olduğunu vurguladı.

Programı düzenleyen İzmir İl Başkanlığı’na teşekkürname eden Çankırı, şunları kaydetti:

“Unutmayalım kim bu bizim üzere çokça eke bire bir dava, şu anda ortaya konulan baziçe takkadak 6’lı masa değil, masanın altından masayı yönetenler ve Cumhurbaşkanımıza oynanan oyunların sizlerle üstesinden geleceğiz. Ego inanıyorum kim sizlerin de desteğiyle önceki 2023’te bilahare bile 2024’te muvaffakiyetli olacağız.”

Asillik Mehabetli Daima birlikte, “vefa buluşmaları”nı 2019 yılından bu yana sürdürdüklerini aktardı.

Sürekli ilerleyen süreçte kesim buluşmaları kapsamında önceki dönüş mahalle başkanlarıyla dahi bir araya geleceklerini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan vefaya haddinden fazla önem veriyor. Kendileri 20 yıldır, ülkemize, milletimize ve ideallerimize bakım ediyor, vefa gösteriyor. Demin espas bizde, milletimize hizmet etmeye devam edecek Cumhurbaşkanımıza vefa borcumuzu ödeyeceğiz ve 2023’te baştan Reisicumhur seçtireceğiz.”

Share: