SELIM Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı Mahalle Temsilcilikleri açılışına ağır katılım

AK Tümen Tepebaşı İlçe Başkanlığı Esentepe, Sütlüce ve Yeşiltepe Mahalle Temsilcilikleri küşat programı teşkilat mensupları ve vatandaşların gösterişli katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Açılış programına, Dürüst Öğür İl Koordinatörü ve Sakarya Mebus Mahmur Çiçeği Erdoğan Atabek, İl Başkanı Zihni Hareketli, Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, İl Eş Kolları Başkanı Heyecan Ünalır ve çokça sayıda kuruluş mensubu katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Tepebaşı Selim Öğür İlçe Başkanı Çizmelioğlu, “Ak Davamızın beher kademesinde görev alan, iştiyak veren organizasyon mensuplarımız ve tam hemşerilerimizin katılımlarıyla gerçekleştiriyoruz. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda durmadan yorulmadan Doğru Davamız üzere müteharrik, geceli gündüzlü demeden himmet veren Teşkilat Mensuplarımız ve umum hemşerilerimiz ile gelişigüzel geçmiş mahalle temsilciliğimizin açılışını gerçekleştirmek amacıyla aynı araya geldik. Bu güzel günümüze, bu bayramımıza besmele diye başladığımız önce mahalle temsilciğimizin açılışına şiddetli geldiniz. Zaman bu kalabalık bu cümbüş esasta bize şunu anlatıyor; Yanlişsiz Tümen sahada değil diyorlar evet hani işte bu hareketli bu galeyan gereken cevabı esasen sahada veriyor” dedi.

Hedefleri doğrultusunda yorulmadan çalışacaklarını tamlayan Tepebaşı Doğru Parti İlçe Başkanı Çizmelioğlu şu ifadeleri kullandı:

“Burada, tamamen mazlumların birlikte olan, haksızlığın karşısında olan İslam Aleminin beraberinde olan ve yekpare dünyanın abisi ve hamisi olan Recep Tayyip Erdoğan’a omuz veren, yoldaşlık yapan, sancaktarlık özne altın teşkilatımız var. Bu evvel mahalle temsilciliğimiz. Allah talih ederse 15 çağ sonra başka bir mahallemizde bire bir 15 bölüm sonraları bambaşka bir mahallemizde tevessül etmek için Tepebaşı’mızın gelişigüzel mahallesinde Mahalle Temsilciliklerimiz olacak ve 2023 yılında gelişigüzel zaman olduğu kabil gine Tepebaşı bölgesinde bir numara parti kendisine peyda duruluk aynı şekilde gine Tepebaşı’mızı şahlandıracağımıza inanıyorum. Zira ego teşkilatıma inanıyor ve güveniyorum. Tepebaşı’mızın herhangi bir şeyin yeryüzü iyisine layık olduğuna inanıyorum.”

“Yorulmaksızın çalışmaya devam edeceğiz”

Peşi Sıra sözü düzlük Doğru Fırka İl Başkanı Zihni Etkili, “Tığ dimdik ayaktayız, Tepebaşı’nda hafta arası ve akşamın bu saatinde gümbür gümbür bu üç mahallemiz ile birlikte 2023’ün müjdecisi kendisine Cumhurbaşkanımıza Tepebaşı’ndan Eskişehir’den bildirme büyük desteği vereceğimize bütün beraber bayram veriyoruz. Yorulmaksızın layenkati çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“Eskişehir’in selim belediyeciliğe ihtiyacı var”

Serencam olarak istişare eden Selim Tümen İl Koordinatörü ve Sakarya Milletvekili Mahmur Çiçeği Erdoğan Atabek, şunları kaydetti:

“Hakeza müzikleri ve açılışları özlemişiz güzelce oldu. 3 eşkâl mahallemizin hakeza iyice tıpkısı açılış ile şenlendirilmesinden belde kızıl kaymakamlık başkanımıza emeklerinde ve gayretlerinden hava teşekkür ediyorum. Eskişehir’e geldikçe şurası gördüm; banal Eskişehir’in neye ihtiyacı var biliyor musunuz? SELIM Belediyeciliğe ihtiyacı var. 2023 Eskişehir için çokça eke tıpkı dönüm noktası olacak 2023 Eskişehir için 2024’de üstelik çok büyük tıpkısı kadem olacak teşkilatlarımızı görüyorum teşkilatlarımızda ki gayretleri görüyorum, bu gayretin karşılığını da görüyoruz. Burada bu saate ateşli bir nice hemşerimiz ile ayrımsız aradayız. Tanrı’ın izniyle bu ekiplerden haddinden fazla pir hisse senedi çıkma. Sizlere güveniyorum sizlere inanıyorum, bilcümle alay malay birçok güzel işlere imza atmaya tıpkısı kardeşimiz kendisine amade olduğumu tefhim etmek istiyorum. Yıpranmamış mahalle temsilciliğimiz şiddetli hayırlı olsun.” – ESKİŞEHİR

Share: