Şarkışla’da öğrencilere döner ikram edildi

Şarkışla ilçesine ilişkin Gürçayır beldesinde bakir eğitim talim yılı nedeniyle öğrencilere döner kebap ikramında bulunuldu.

Gürçayır Şehremini Anne Amatör, Belediye Düğün Salonu yerleşkesine yapılan Çocuk Oyun Evi’nde gönüllerince eğlenen 240 öğrenciye döner kebap ve katık ikram etti.

Tıfıl, burada yaptığı konuşmada, kullanılmamış terbiye öğretim yılının yalabık olmasını diledi.

Çocukların kaynaşması, eğitim ve öğretimi benimsemesi amacıyla böyle bire bir program düzenlediklerini tamlayan Çolpa, “2022-2023 eğitim bilimi tedrisat yılında çocuklarımızın elan gani motive olması amacıyla bire bir sevinç düzenledik. Yavru Oyun Evi’nde öğrencilerimiz gönüllerince tevakkuf fırsatı buldular.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Elverişsiz ise öğrencilere jestinden hava Mektep Çocuğu’a teşekkür etti.

Yeni eğitim bilimi öğretim yılının kırnak olmasını rica fail Sınırlı, “Kazasız, belasız, muvaffakiyet ve huzur komple bir eğitim bilimi tedrisat yılı diliyorum. Görevimiz çokça tahakküm çünkü adam yetiştiriyoruz, onun üzere çok alıngan davranmamız gerekiyor.” diyerek konuştu.

Programa, İlçe Milli Yetişek Bölüm Müdürleri Itikatlı Yılmayan, Osman Öztürk, Mustafa Karataş, Gürçayır İlkokulu Müdürü Mustafa Soytürk ve öğretmenler katıldı.

Share: