Sarıklı eşine ukubet sunulan Tanju Özcan, hırs kustu: Tepemin tasını attırmayın, zavallılar

Mültecilerle ilişkin tutumu ve söylemleri zımnında dikkatleri üzerine çekici Bolu Şehremini Tanju Özcan, toplumsal medyadan yaptığı paylaşımlar dolayısıyla sarıklı eşine ukubet verilmesine anif sözlerle reaksiyon gösterdi.

ILKGÜZ AYININ İLK TOPLANTISI YAPILDI

Bolu Şehremini Tanju Özcan, cemaziyelevvel gerçekleştirilen Bolu Belediyesi eylül kocaoğlan sedir toplantısının ilkine reislik etti. Özcan, eşine müteveccih anket karşı bu toplantıda açıklamalarda bulundu. Özcan toplantıda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Zübeyde Eş Mesleki ve Maharet Küçük Asya Lisesi’nde yavru gelişimi öğretmeni kendisine fariza özne eşi Meral Özcan’ın içtimai medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle müfettiş soruşturması geçirdiğini ve ayıplama cezası aldığını söyledi.

EŞİNİN PAYLAŞIMLARINI GÖSTERDİ

Eşinin paylaşımlarının çıktısını meclis üyelerine gösteren Özcan, “Daim anket geçiriyoruz. Ankara’daki bazen zavallılar korkutacağını zannediyor. Ama beni üzen, kahreden ayrımsız konuyu anlatmak istiyorum. Benimle uğraşıyorsunuz, benim sözlerim huzursuz ediyor. Eşim hoca. Eşime müfettiş gönderiyorlar. Eşimden hangi istiyorsunuz? İki pasaj şişirme haber paylaşım yüzünden takbih cezası veriyorlar. Zılgıt veriyorlar. Kardeşim benim eşimle niçin uğraşıyorsun? Ki uğraşıyor?” dedi.

“KILIÇDAROĞLU’NU KARŞILAMASI ÇOKÇA TABII”

Meral Özcan’ın yaptığı paylaşımlar hakkında bilgi veren Özcan, “Covid döneminde Sayın Cumhurbaşkanı 10 TL’niz kâfi diye tıpkı bergüzar kampanyası başlatmıştı. Sarayın şatafatını gösteren ayrımsız paylaşımı paylaşmış. Türk yetişek sistemi ile ilişik benzeri paylaşım yapmış. Ayrımsız bile Kılıçdaroğlu ile resmi varmış eşimin. Ego dahi varım o resimde. Kılıçdaroğlu, benim umumi başkanım. Bolu’ya eşli adına gelmiş, tabi ki biz de eşli olarak karşılayacağız” ifadelerini kullandı.

“KAÇTIĞIM YOK, GELSİNLER BENİMLE UĞRAŞSINLAR”

“Eşimle uğraşmaya devam ederlerse aksiyon ayrımlı noktalara gider” diyen Özcan, “Şu iki tweet yüzünden beni yenmek adına eşimle illet uğraşıyorsunuz? Sedat Peker’in eşine ve çocuklarına bire bir saygısızlık yapıldı diye niteleyerek âdem dünyayı ayağa kaldırdı. Bu hadsizliği kimse yapmasın. Hangi tahsis etmek istiyorsunuz? Buradan uyarıyorum. Eşimle uğraşmaya bitmeme ederlerse gelişim farklı noktalara gider. Benim ayrımsız yere kaçtığım namevcut. Gelsinler benimle uğraşsınlar” diye niteleyerek konuştu.Share: