Şahika Ercümen’den acun rekoru

Dünya futbolunun serencam yıllardaki en muhteşem yeteneklerinden biri olan ve transferi balaban ses getiren Mesut Özil, Fenerbahçe üzere sorun haline dönüştü. 2-2 biten Antwerp maçında yaşananlar, krizin bukanak seslerini bel ediyor.

Beceri Direktör Vitor Pereira ile gurbetçi aktör arasında soğuk rüzgârların estiği belirtiliyor. Hararetli, elan aşkın koşan ve atletik oyuncuları seven, hücumculardan dahi defansif yardım muntazır Portekizli hocanın sistemine Ongun Özil’mağara uymaması, problemin huruç kaynağı…

SORUYA KIZDI

Real Madrid ve Arsenal’da oynarken 4-2-3-1 dizilişine alışkan olan Sevinçli, Pereira’nın 3-4-3’ten sonraları denediği 3-4-1-2’dahi da verimli olamadı. Antwerp maçının 66. süratle oyundan alındıktan sonradan sinirlenen, akarsu şişesini tekmeleyip formasını yere atan Türk asıllı Alman felek için Başbuğ Yüksek Koç’un devreye girmesi bekleniyor.

Sözcü’den İrfan Yirmibeş’in haberine bakarak, Pereira’nın, Antwerp maçı sonrası Ongun’un oyundan alınması ile ilişkin soruya kızması birlikte felek topçu ilişkin sorunların olduğunu kanıtlar nitelikte…

ÖZÜR DİLEDİ

Mutlu Özil, oyundan alınınca gösterdiği tepki için defo diledi. Geçmiş akşam saatlerinde toplumsal iletişim araçları hesabından bir paylaşım işleyen talih topçu, “Oyundan çıkarken gösterdiğim reaksiyon, baziçe içindeki potansiyel farkı ve kıytırık kazanmamız gereken oylumlu maçla alakalıydı. Asla kimseyi gaye almadım, tekrar üstelik bu görüntüleri vermemeliydim. Fenerbahçe üzere savaşmaya bitmeme” ifadelerini kullandı.

VAN PERSIE BILE SEVGILI OLMUŞTU

Vitor Pereira Fenerbahçe’yi henüz önceki çalıştırdığı dönemde, dünyaca adlı ayrımsız ayrıksı şans Robin Van Persie ile ilgilendiren üstelik sorun yaşamıştı. Portekizli sarıklı, Hollandalı aktör ile kayran süresince de tartışmıştı. Pereira, yine bire bir basın toplantısında Van Persie ile ilişik soruya sinirlenip cevap vermemişti.

FIFA kadın futbolcuların aralarında bulunduğu 100 kişiyi Afganistan’dan kurtardı

 

Trabzonspor Karı Ayak Topu Takımı kuruluyor

 

İngiltere’den Afgan karı futbol takımına ara sınav izni

 

Share: