Nejdet Tıskaoğlu: “Zonguldak Fenerbahçe’ye ahi olacak”

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) Genel Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, Zonguldaklı futbolcuların Türk futboluna kazandırılması amacı ile Fenerbahçe yöneticileri benzeri araya geldi.

Türk futbolunun heybetli isimlerinden Fenerbahçe Spor Kulübü Ast Yapıdan sorumlu Umumi Heyet üyesi Mutlak Özaktaç ile ayrımsız araya mevrut Nejdet Tıskaoğlu görüşmelerin haddinden fazla eli nimetli geçtiğini anlatım etti. Tıskaoğlu görüşmenin detayları ile ilgili şu bilgilere meydan verdi:

“Fenerbahçe yönetimi ile gerçekleştirdiğimiz görüşmenin merkezinde herhangi bir antlaşma olduğu kadar Zonguldak vardı. Kendilerine Türk Futboluna katkı sağlayabilecek başarılı sporcularımızın olduğunu belirterek, Elcab Kablo Zonguldak Gençlerbirliği ve Fenerbahçe Enfrastrüktür Takımı’nın cömert bando olması üzerine kim temennilerimizi anlatım ettik. Talebimizi müspet karşılayan Müstakil Özaktaçtan Enfrastrüktür U-12 Takımımızın 24 Eş tarihinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Tesisleri’nde ayrımsız turnuva gerçekleştirerek oyuncularımızın yeteneklerini ve farkındalıklarını gösterebilme imkanı sunabileceklerini anlatım etti.”

Fenerbahçe umumi heyet üyelerine teşekkür fail Tıskaoğlu, “Fenerbahçe ile ahi takım olma yolunda bize önceki olumlu adımı atan ve özlük tesislerinde kamp etme imkanı sunan Fenerbahçe yönetimi ve zir yapıdan mesul umumi heyet üyesi Özaktaç’a ne büyüklüğünde teşekkür etsem azdır. Futbolcularımız bu birliktelikler sayesinde inşallah Türk futbolunda çokça daha dolgunca yerlerde olacak ve Zonguldak’ın gururu olarak göğsümüzü kabartacaklar dedi.

Görüşme sonrası Tıskaoğlu, Özaktaç’a üzerinde isminin mukayyet olduğu Elcab Kablo Zonguldak Gençlerbirliği Spor Kulübünün forması ve Devrek ilçesinin meşhur bastonunu dürü etti. – ZONGULDAK

Share: