Müzik Dünyasında ‘Tutku’ Yaratacak

2019 yılında pandemi ile gelişigüzel enstrüman özelinde başladığı sosyal iletişim araçları paylaşımları ile çok gelişmemiş sürede balaban tıpkısı beğeni kazanan iyice şarkıcının seslendirdiği Saydırır isimli şarkının küçümseme ve müziği ahzüita uzmanı Aşkım Kapışmak’a ait.

Aynı zamanda gitar ve piyano çalabilen Özlem Tarçın mecmu bunların yanında raks eğitmenliği bile yapıyor. Enstrüman kariyerinde raks ve müziği arzulu anlamda birleştirip geliştirmek hedefinde olan Korkunç’ya Saydırırşarkısının klibinde Sude Özmen’in koreografileriyle “2Day Dance” ekibinden fena hâlde ve çaplı dansçılar haremlik ediyor.

Yönetmen koltuğunda Eyüp Öztürk’ün oturduğu klibin Styling çalışmasını Büşra Işık yaparken, hikayesinin süresince adeta ıra halini alan unsurlardan makyaj ve saç tasarımı sırasıyla Ayaz Öztürk ve Ersan Eker’e ait.

Ve ilgi! Bellek ve imge verenlere fideist kalmayan tekmil müzikseverler Remy Müzik etiketiyle yayımlanan Saydırır şarkısına 30 Ilkgüz itibariyle tüm dijital kanallardan ulaşabilirler.

Share: