MFÖ İLE ZAMANSIZ ŞARKILAR ÜÇÜNCÜ KEZ KURUÇEŞME’DE!

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu iletişim araçları sponsorluğunda gerçekleşen Parafe Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi önceki akşam ezanı müziğin efsanesi MFÖ grubunu ağırladı.

Dinleyicisiyle boğazın parlayan görüntüsü altında mülaki ünlü sanatçılar, dillere pelesenk olan klasikleriyle hayranlarına eşsiz ayrımsız saz ziyafeti sundular.

“SİZ OLMADAN MFÖ OLMUYOR”

Güç heves konusunda üçüncü misil Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşan MFÖ, hafızalara kazınan tıpkısı konsere henüz imza attı.

‘Mazeretim Var’ şarkısıyla açılışı fail MFÖ, önceki dakikalarda tahammülfersa enerjisini dinleyicilerine geçirdi.

Müzikseverlere “Zaman sizlerle gelişigüzel fena hâlde tıpkısı koro oluşturacağız. Sahneden haddinden fazla ongun görünüyorsunuz.

Bir yanda geçit ve gemiler tıpkı yanda ise siz…” sözleriyle seslenen MFÖ, alkış yağmuruna tutuldu.

Dillere kabile şarkılarını eşsiz performanslarıyla sahneye haiz söylence ekip, seyircilerini aynı öğün elan mest etti.

‘Ah Bu Ben’, ‘Psikopat’, ‘Yaşın 19’ kabil geçmişten bu yana müzikseverlerin unutamadığı şarkıları, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde yankılandı.

Ünlü sanatçılar, “Biz seyirciyle gelişigüzel melodi söylemeye menus olduğumuz için siz olmadan MFÖ olmuyor!” diye ‘Umudum Var’ parçasını sevenlerine ithafen söyledi.

MFÖ’DEN MÜZİKSEVERLERE YILDIZLI ON

MFÖ, klasikleşen curcunalı oyunu ile konserini şova dönüştürdü. Seyircilerini çağırma ettikleri oyun ile ortaya uyumlu anlar çıktı.

Hayranlarının performansları MFÖ’den bütün rütbe aldı.

MFÖ İLE ZAMANSIZ ŞARKILAR

MFÖ hayranları, kimi vakit şarkıların enerjisiyle yerinde duramadı kimi zaman ise ayrımsız aşk şiirine yakın parçaların melodisiyle duygu dolu anlar yaşadı.

Ara vuzuh telefonlarının ışıklarını açarak kamu konser alanını aydınlatan müzikseverler, Paraf Kuruçeşme Açıkhava’dahi görsel bire bir ziyafet yaşattı.

Konserin böylelikle ‘Ele Güne Karşı’ şarkısını MFÖ’nün ricası konusunda seyirciler seslendirdi.

Efsanevi grubun coşkusuyla elan dahi hareketlenen müzikseverler, Parafe Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde unutamayacakları bire bir geceleyin yaşadı.

Share: