Merkezefendi Belediye Reisi Doğan: Eğitimin Temas Zaman Abat Koşullarda Gerçekleşmesi İçin Çalışıyoruz

Denizli Merkezefendi Belediyesi’nin Muratdede Mahallesi’nde yaptığı Gamateks-Osman Aydınlı Gün Kademe’nde terbiye başladı. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi kendisine eğitimin gelişigüzel devir bayındır koşullarda gerçekleşmesi amacıyla çalışıyoruz. İlçemize kazandırdığımız ve kazandıracak olduğumuz zaman bakımevlerinde çocuklarımız modern, kuvvetli ve iyi bir ortamda ara geçirecek. Hem bizlerin hem dahi ailelerin içi bu yönde çok şen. Eğitimde fırsat eşitliği yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Denizli Merkezefendi Belediyesi’nin Muratdede Mahallesi’nde yaptığı Gamateks-Osman Aydınlı Tarih Bakımevi zaman faaliyete başladı. Dört sınıftan oluşan zaman bakımevinde, 86 mektepli yetişek algı. Belediye Reisi Doğan, evvel eğitim bilimi gününde Bakımevi’ni konuşma etti. Önceliğin rastgele ant eğitim olduğunu ve sıra bakımevlerinin sayısını yükseltmek istediklerini söyleyen Doğan, yapılan bağlanmış açıklamaya bakarak şunları kaydetti:

“Muratdede Mahallemize kazandırdığımız kreşimizde ilk günün heyecanını yaşıyor, Merkezefendi Belediyesi namına eğitimin temas ant bayındır koşullarda gerçekleşmesi amacıyla çalışıyoruz. İlçemize kazandırdığımız ve kazandıracak olduğumuz tarih bakımevlerinde çocuklarımız çağcıl, kuvvetli ve gür tıpkısı ortamda sıra geçirecek. Hem bizlerin hem de ailelerin içi bu yönde çokça şen. Eğitimde punt eşitliği yaratmaya devam edeceğiz.”

Share: