Mehmet Büyükekşi ve Dursun Özbek, Ampute Futbol Milli Takımı’na destek verdi

Türkiye Ayak Topu Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ile Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Ampute Ayak Topu Dünya Kupası’nda sonuç 16 turuna yükselen milli takıma bindi verdi.

Büyükekşi ve Özbek, kamer-vazıh takımın Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde Haiti ile 1-1 berabere kaldığı maçı bu arada izlerken, maç sonrası basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Mehmet Büyükekşi, milli takımın maçta çokça sayıda pozisyon bulduğunu belirterek, “Çok gol kaçırdık. İnşallah bire bir sonraki maçta muvaffakiyetli oluruz. Kebir olan burada futbolun davranış zevki. Hedefimiz şampiyonluk. İnşallah bunu başarıyla elde ederiz. Dursun Komutan bizi serbest bırakmadı, çok teşekkür ederim.” diye niteleyerek konuştu.

Dursun Özbek de millilerin bereketli ayrımsız savaşım ortaya koyduğunu vurgulayarak, “Mücadeleye bakınca hayran kalmamak kabil değil. Takımımızı tebrik kartı ediyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Çokça kırılan olmamız gereken bir laf. Seve seve geldim. Gruptan çıktık. İnşallah şampiyon dahi olacağız. Cenabıhak muvaffak etsin.” ifadelerini kullandı.

Kupada bitiş maçının Nef Stadı’nda oynanacağının hatırlatılması konusunda Özbek, “Galatasaray finallerin takımı olduğunu için final maçı bizim sahamızda olacak.” şeklinde görüş belirtti.Share: