Mebus Gün, Eskipazar’ın 6 köyünde vatandaşlarla görüştü

AK Öğür Karabük Mebus Niyazi Güneş, ‘Yüz Yüze 100 gün’ programı çerçevesinde yaptığı ziyaretleri Eskipazar ilçesindeki 6 köyde bitmeme ettirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programları çerçevesinde Saylav Niyazi Çağ ziyaretlerini Eskipazar ilçesinde sürdürdü.

İl Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Dikkat, İlçe Başkanı Mualla Ünal, İl Genel Divan üyesi Sunay Kıyı ve organizasyon üyeleri ile alay malay Şen, Hamamlı, Doğlacık, Çandırlar, Davulcular ve Topçalı köylerini gezen Çağ vatandaşların kâm ve sorunlarını yerinde dinledi.

DÜRÜST Parti teşkilatı namına ulaşılmadık vatandaş bırakmayacaklarını belirten Tarih, ziyaretlerini gece gündüz sürdüreceklerini ve Karabük ve Türkiye amacıyla çalışmalarına bitmeme edeceklerini söyledi.

Tarih, “Millete bakım yolunda ‘Durmak Namevcut Yola Devam’ şiarıyla Eskipazar’dayız. Hemşerilerimizi dinledik, mübarek artağan ahbapça ettik, taleplerini denli ettik. Ülfet ettiğimiz kaza ve köylerimizde ısıdam karşılamaları, misafirperverlikleri, karı sahipliği üzere değerli köy halkımıza ve kıymetli DOĞRU teşkilatımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. – KARABÜK

Share: