Manisa’daki gidiş geliş kazasında yaşamını yitiren taraftarın cenazesi defnedildi

Osmaniyespor taraftarlarını haiz minibüsün Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde devrilmesi sonucu hayatını kaybeden Erman Birey Artan’ın cenazesi, Hatay’ın Dörtyol ilçesinde toprağa verildi.

Osmaniye Kerem Hastanesi morgundan alınan Erman Duygusal Artan’ın (35) cenazesi, Hatay’ın Dörtyol ilçesindeki Çamlık Mezarlığı’na getirildi.

Ocak ve Sosyal Hizmetler Osmaniye İl Müdür Yardımcısı Uca Kılıçkeser vasıtasıyla kıldırılan namazın ardından evli ve üç yavru babası Artan’ın cenazesi toprağa verildi.

Cenazeye, Artan’ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Osmaniye Ilbay Yardımcısı Fakirlik Yılmayan ile Osmaniye Ilbay Yardımcısı vekili Erek Utkulu Çam, Osmaniye Şehremaneti Başkan Yardımcısı Mustafa Balkaya, Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Çevik, Osmaniyespor FK Başkanı Bülent Çenet, Familya ve Içtimai Hizmetler Osmaniye İl Müdür Yardımcısı Hamit Coşkun ve ayrımlı toprak ve ilçelerden mevrut taraftarlar katıldı.

TFF 3. Klasman ekibi Osmaniyespor FK’nın taraftarlarını taşıyan minibüsün, 27 Kasım’da Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde devrilmesi sonucu 1 birey hayatını kaybetmiş, 9 birey yaralanmıştı.

Share: