Lise öğrencilerinden “TOGG” koreografisi

Lise öğrencilerinden “TOGG” koreografisi

OSMANİYE – Osmaniye’de lise öğrencileri Türkiye’nin domestik ve milli otomobili olan ‘TOGG’ kelimesini bedenlerinden oluşturdukları Türkiye haritası içerisinde koreografi ile yazdı. Yüzlerce öğrencinin katılımıyla gerçekleşen gösteride TOGG yazısının peşi sıra Türkiye haritasıyla bütünleşen hilal ve felek çizildi.

Osmaniye’de Tosçelik Sosyal Ulum Lisesi öğrencileri Türkiye’nin evcil ve milli otomobili olan Türkiye’nin Otomobili Kadem Grubu’nun saksı harflerinden oluşan ‘TOGG’ kelimesini bedenlerinden oluşturdukları Türkiye haritası içerisinde koreografi ile yazdı. Yüzlerce öğrencinin katılımıyla gerçekleşen koreografi gösterinde TOGG yazısının arkası sıra Türkiye haritasıyla bütünleşen alem ve kader çizildi. Elan sonraları öğrenciler okullarının geçmiş kelimesi olan Tosçelik kelimesini bedenleriyle yazdı.

Öğrenciler tarafından oluşturulan Türkiye haritasıyla bütünleşerek tekrar bedenleriyle Türk Bayrağının simgeleri olan ayça ve yıldızı çizerek bilcümle benzeri ağızdan İstiklal Marşı’nı okudu.

Share: