Linet’in sahnede giydiği bornoz ve terliğin fiyatı duyanları az çok şaşırttı

Serencam dönemde yüzüne yaptırdığı estetiklerle gündeme gelen İsrail hanende Cır Cır, konserlerine çabukluk kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz akşam ezanı sahneye sâdır Ötürük programını bitirdikten sonraları kulisine çekildi.

KOMBİNİNİN FİYATI 12 BİN TL

Yoğun gönül üzerine sahneye dönen ünlü şarkıcının üzerine bornoz ayağında bile terlik vardı. Linet’in adlı bire bir markaya ait bornozunun fiyatının 9 bin 600, terliklerin 2 bin 300 TL olduğu öğrenildi.

AĞLAMA DUVARINA YAZDIĞI HAYALİ ASIL OLDU

Ötürük yavru yıllarına ilişik yaptığı itirafla şaşırtmıştı. Ünlü hanende verdiği bir röportajda “Çocukluk günlerinizde bugünkü Cır Cır’i görüntü ediyor muydunuz?” sorusu üstüne şu ifadeleri kullanmıştı: “Faydalı, bittabi ki rüyamda da göremezdim. Ama haddinden fazla çok ongun hatırlıyorum; 11 yaşındayken Kudüs’e, meslek gezisiyle Ağlama Duvarı’na götürmüşlerdi bizi. Orada insanlar dilekleri yazardı kağıda, ben de ‘Türkiye’birlikte haddinden fazla adlı bire bir sanatkâr gelmek istiyorum’ diyerek tıpkısı arzu tutmuştum. Deminden hayallerim hamur oldu. İnsan hayal etmekten hiçbir ant vazgeçmemeli, hayaller hamur olabiliyor.

Share: