Kırşehir ruzname haberleri | Kırşehir TSO Meclis üyesi Ahmet Soluk, adaylığını açıkladı

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meclis üyesi Ahmet Soluk, TSO Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Bir otelde basın toplantısı düzenleyen Soluk, umumi heyet ile son teşrin ayında yapılması planlanan Kırşehir TSO seçimlerine hazırlandıklarını rapor etti.

Kırşehir Kombinasyon Uran Bölgesinin genişletilmesi ve ilerletilmesi için birlikte cereyan edeceklerini belirten Solgun, şehrin idarecileri ile gelişigüzel ticari işletmelerin sorunlarını çözeceklerini aktardı.

Kendilerini ve ekibini destekleyen temas politik otoritenin bulunmadığını, 28 kişilik sedir üyesi adaylarını belirlerken dahi vizyonlu, zinde ve aktif gelişim insanlarını tercih ettiklerini vurgulayan Soluk, şunları kaydetti:

“Ekibimizin seçkin biri ayrımlı alanlarda kudretli hisse senedi insanlarıdır. Kırşehir TSO’nun fiziki alanları mikro ve geliştirilmesi gerekiyor. Odamıza tahsis edilen Kayseri yolu üstünde kısaca 11 dönümlük ayrımsız toprak var. Bu arazinin üzerine fuar alanı ve odamızın idari binasını boşaltmak istiyoruz. İşletmeler ara öge sorunu yaşamakta, ticari hayattaki aleniyet eleman sorununun biran önceki çözülmesi amacıyla elimizden geleni yapacağız. Gençlerin ticarete arz akilane şekilde kazandırılmasını sağlayacağız. Organize Uran Bölgesinin genişletilmesi üzere çalışacağız. Allah kader ederse göreve geldiğimizde 4 yılı yeryüzü ferah şekilde değerlendirip, hizmet edeceğiz.”

Share: