Katıksız yollardan önemsizleşmek amacıyla aktarlara bent gösteriyorlar

Tabii yollardan kurumak amacıyla aktarlara deste gösteriyorlar

ZONGULDAK – Zonguldak’ta natürel yollardan zayıflamayı tercih fail vatandaşlar, aktarlarda saha kayran beşi bir yerde yerine adlandırılan karışıma bandaj gösteriyor.

Zonguldak’ta vatandaşlar tabii yollardan basitleşmek için aktarları yeğleme ediyor. Vatandaşlar, aktarlarda düzlük kayran beşi ayrımsız yerde olarak adlandırılan natürel karışımı satın alarak ayda 2 ila 2,5 kg zayıfladıklarını öne sürdü. Aktarlarda düz alan beşi bir yerde karışımın içerisinde, Biberiye, funda, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki düz alıyor. Bu kokteyl aktarlarda 15-20 TL aralıklarla satılıyor.

Aktar Tahir Buyurucu, “Sunu haddinden fazla metabolizmayı çalıştıran ödem atan nebatat var beşi yerde denilen. Biberiye, funda, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki. Bunları karıştırıp sürekli içiyorsunuz. Ödem atıyor yağ yakıyor. Zayıflatıyor. Bu bitkileri kullananlar haddinden fazla kıvançlı. Sürekli kullanılır. Eğlenceli kullanıldığı takdirinde ise 2, 2,5 kg verdiriyor. Müşterilerimiz birlikte baya memnunlar yağ yaktığını söylüyorlar. Fiyatı ise 15-20 TL satılıyor. Sağlığa hiç tıpkı zararı yok. Bunlar içecek olarak içiliyor” dedi.Share: