Karşıyaka’da kasıt yengi serisi

TFF 3. Küme 1. Ekip’ta sezona şampiyona parolasıyla başlayan Karşıyaka, Amasyaspor maçıyla birlikte kullanılmamış ayrımsız yengi serisi başlatmak istiyor.

TFF 3. Tomar 1. Kadro 11. hafta maçında Karşıyaka, 12 Son Teşrin Cumartesi haset Amasyaspor’u konuk edecek. Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu’nda oynanacak yarışma saat 14.00’te başlayacak.

Geçtiğimiz hafta deplasmanda oynadığı Yomraspor karşılaşmasında koskocaman eksiklerine karşın 3 puanla ayrılmayı başaran yeşil-kırmızılı kol, gözlerini Amasyaspor maçına çevirdi.

Karşıyaka’nın esas hedef lidere yaklaşmak

Ligde şahika iddiasını sürdüren Karşıyaka, 25 puanlı lider Yeni Mersin Ağacı İdman Yurdu’nun ardından 19 puanla 2. tam kayran alıyor. Ligin 15. haftasında Bakir Mersin İdman Yurdu’nu mihman edecek İzmir temsilcisi, bu karşılaşmaya büyüklüğünde oynayacağı 4 maçtan kayıpsın bırakmak istiyor. Bu süreçte Amasyaspor ve Çatalcaspr’u ağırlayacak olan Karşıyaka, Veca 1970 ve Yeni Orduspor’a ise mihman olacak.

Oynayacağı 4 maçtan galibiyetle ayrılarak taraftarının önünde Kullanılmamış Mersin Ağacı İdman Yurdu’nu de yenmiş ederek bökelik hesaplamalarını daha efdal ayrımsız sesle yapmayı hedefliyor. – İZMİR

Share: