Işaret Yenenler’den Oğuzhan Antrenör Ve Demet Özdemir’in Nikah Şahitliği İçin İlk Değerlendirme

Aktör Rabıt Özdemir (30) ile şarkıcı Oğuzhan Koç (37) 28 Ağustos’ta Six Senses Hotel’bile dünyaevine girmişti. Düğünde 3 gelinlik giyen Demet Özdemir’in tercihleri ve Oğuzhan Koç’un boyunu uzatmak amacıyla giydiği faziletkâr tabanlı ayakkabıları çokça konuşulmuştu. Nikahta Bağlam Özdemir’in nikah şahidi Çilek Kokusu, No309 ve Erkenci Kuş dizilerinin yapımcısı ve Gold Film’in sahibi Faruk Turgut olmuştu. Oğuzhan Koç’un nikah şehitliğini ise yakın arkadaşları İbrahim Büyükak ve Nişane Yenenler’in adına Acun Ilıcalı yapmıştı. Koç’un, Ilıcalı’yı nikah şahidi yapması ise eleştirilere hastalık olmuştu. Im Yenenler’den laf ile ilgili açıklama geldi.

Ürün Yenenler, mail dostu Oğuzhan Antrenör’un Deste Özdemir’le evlenirken nikah şahidi olmamasına Gün Doğusu Demirkol’un sunuculuğunu üstlendiği “Beribenzer Show” programında küşayiş getirdi. Im Yenenler, “Oğuzhan Antrenör’u nikah şahidi yapmana karşın, Oğuzhan Çalıştırıcı’un seni nikah şahidi yapmamasına bozuldun mu?” sorusuna cevap verdi.

“BİZ BUNU ÖNCESİNDE KONUŞTUK, HALLETTİK”

Doğu Demirkol’un sorusu üstüne Ürün Yenenler şu açıklamayı yaptı:

“On Paralık bozulmadım. Biz bu konuyu konuştuk filhakika öncesinde. İbrahim’in düğününde nikah şahidi Oğuzhan Çalıştırıcı ve ego olduk diye, Oğuzhan Antrenör’un düğününde bile bizim olmamızı beklediler. Tığ öncesinde konuştuk, Yılmaz Erdoğan ile Acun abi nikah şahidi olacaktı. Yılmaz Erdoğan düğüne gelemiyordu, akıbet anda geldi. O yüzden de Dünya abi olsun dedi. Bizim aramızda tek sorun değildi bu yani. Hakeza fena hâlde benzeri evlilik durumu varken bu olayın bu büyüklüğünde büyümesi… Bizim aramızda olmayan problemin büyümesine şaşkınım. Laf gıcırı bükme benzeri yere gitti. Bizim hayatımızda Acun abinin yerini Ses Hanım üstelik bilir. Abimiz, arkadaşımız kadar. Yılmayan Erdoğan nasıl babamız kabilinden, Acun abi üstelik arkadaşımız.”

Share: