Ilbay ve TOBB Başkanının konvoy geçişi sırasında müteselsil kaza: 4 yaralı

KARAMAN’da Vali Tuncay Akkoyun ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıkoğlu’nun konvoyunun geçişi amacıyla durdurulan araçlardan 4’ü müteselsil kazaya karıştı. Kazada araçlarda bulunan 4 yaşama yaralandı.

Kaymakamlık, bugün saat 19.00 sıralarında Karaman- Ereğli yağız yolunun 15’inci kilometresinde   meydana geldi. Karaman Valisi Tuncay Akkoyun ve kentte bulunan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ayrımsız tesisin açılışın ardından bambaşka tıpkı programa akmak için akım etti. Polis Güçleri birlikte Ilbay Akkoyun ve Hisarcıklıoğlu ile beraberindeki konvoyun geçişi için yağız yolundaki araçları durdurdu. Durdurulan 1 araca peşinden gelen 3 açar çarptı. Kazada araçlarda bulunan Ümmühan Orion, İsmail Durut (52), Hacer Durut (45) ve Fatma Durut (5) yaralandı.

İhbar üzerine görüngü adına esenlik ekipleri gönderme edildi. Yaralılar çağrılan ambulanslarla Karaman Terbiye ve Araştırı Hastanesine kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralıların keyif durumunun gür olduğu belirtildi.

Kazaya müdahil sürücülerden Paha Tekin, “Ilbay mir buradan çıkıyordu. Vazifeli satış yolu kesti. Bizler durduk, sonra arkadan gelen araçlar bizlere çarptı.” dedi.

Share: