Içtimai göz projesi lansman tırı Osmaniye’de

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı marifetiyle gerçekleştirilecek olan sosyal bölük projesinin tanıtımı için ülkeyi gezen “İlk Evim, İş Yerim, İlk Evim Arsa” tanıtım tırı Osmaniye’ye geldi.

Belde, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve TOKİ eliyle gerçekleştirilecek olan ve Cumhuriyet Altını tarihinin en nazik toplumsal bölük projesinin detaylarını vatandaşlara durumunda anlatmak için hazırlanan “İlk Evim, İş Yerim, İlk Evim Arsa” lansman tırı Osmaniye’ye geldi. Masal Park’taki tanıtım tırını Ilbay Erdinç Yılmaz, DOĞRU Parti Osmaniye Mebus İsmail Kaya, Uray Komutan Vekili Mehmet Hulusi Atmaca, Bahçe Belediye Reisi İbrahim Temel, Ellek Belediye Reisi Abbas Yeşildemir, Çevre, Kentçilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü İrfan Remzi Yılmayan, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar tarafından konuşma etti.

Tanıtım tırının projeyle ait vatandaşlara bilgiler aktardığına değinen Ilbay Erdinç Yılmayan, ” Türkiye’nin en nazik içtimai basamak projesinin tanıtılması üzere lansman tırımız ilimizi müzakere ediyor. Tığ de bugün lansman tırını ziyaret ettik. Yapılacak konutlarla ilişkin bilgelik aldık, hane projelerinin haddinden fazla pir olduğunu gördük. Bu çok koskocaman proje hayata geçtiğinde, bölük anlamında gerekseme sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasında çokça balaban iş göreceğine inanıyorum. Filinta olmasını diliyoruz” dedi. – OSMANİYE

Share: