Haydutlar Dünyaya Halife Olmaz’ın Yıldızı Ekranlara Dönüyor

Eşkıya Dünyaya Halife Olamaz dizisinde canlandırdığı Tipi karakteri ile hafızalara kazınan dirayetli oyuncu Savaş Özdemir, Sıfırıncı Devir dizisi ile ekranlara dönüyor.

Yapımcılığını Acun Medya’nın yaptığı, direktör koltuğunda Süleyman Bay Özdemir’in oturduğu dizinin senaryosunu Atasay Antrenör yazıyor.

ÇEKİMLER YAKINDA BAŞLIYOR

Merakla beklenen polisiye, yanlışlık ve iş temalı dizinin çekimleri geçenlerde başlıyor. Dizinin geçmiş bölüm çekimleri ESIR ve Arnavutluk’ta gerçekleşecek.

SAVAŞ ÖZDEMİR KİMDİR?

Çarpışma Özdemir, 1970 tarihinde doğdu. Türk aktör. İzmir Eşrefpaşa Lisesi’nden 1991 yılında mezun oldu ve tıpkısı yıl Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu bölümünü kazandı. Rum Üniversitesi Kerem Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu Bölümünden çıkışlı olduktan sonraları, 1997 yılında Heybet Tiyatrosuna girdi ve bu müddet zarfında birçok oyunda aktör, direktör ve edip yerine görev aldı. Bir Nice dizide düzlük aldı.Uğraş Özdemir benzeri zamanda 2007-2008 yılları ortada Show TV ‘de Başlayan Kurtlar Vadisi Pusu ünlü dizide görkem almıştır. EDHO adlı dizide canlandırdığı ‘Tipi’ karakteriyle hayran kitlesini genişletmiştir.

2011 yılında İstanbul Büyüklük Tiyatrosuna atanan Uğraş Özdemir’in oynadığı oyunlardan bazıları; Kadıncıklar, Ali Ayşeyi Seviyo, Tıpkısı Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü, Soytarılar, Sıkıntı, Köprüden Manzara, Cadı Kazanı, Oyunun Oyunu, Beşinci Frank, Pazartesi Perşembe, Yaşar Ne Yaşar Hangi Yaşamaz …

Share: