Hatayspor, Jose Luis’i kadrosuna kattı

Spor Kaba Et Süper Tabur ekiplerinden Atakaş Hatayspor, 31 yaşındaki ileri uç oyuncusu oyuncusu Jose Luis’i 1 yıllığına renklerine bağladı.

Hatayspor Onursal Başkanı ve Hatay Büyükşehir Şehremini Lütfü Cidal, Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi ve Hayat Merkezi’nde düzenlenen imza töreninde, elan ilk Braga, Porto, Lokomotiv Moskova, Gil Vicente üzere kulüplerde eşkal giyen Luis’in takıma kilolu katacağını söyledi.

Bu sezon ligde istediklerini sonuçları alamadıklarını tamlayan Çekişme, şöyle konuştu:

“Atakaş Hatayspor 3 yıldır Süper Yığın’de. Bu yıl istediğimiz sonuçları alamadık. Taraftarlarımızda bizden nakil istedi. Tığ dünyaca adlı Jose Luis’i nakil ettik. İnşallah ayrıksı santraforlarımızla Atakaş Hatayspor’umuzu başarıdan başarıya koşturacaklar. İlk puanımızı sabık hafta aldık, bundan ahir haftalarda puanlarımızı alamaya bitmeme edeceğiz. Mazi Christian Atsu’yu, bugün de Jose Luis inşallah Ataş Hatayspor’umuza şişman ciddi katacak iki tane acun starı. İngiltere’bile, İtalya’da birçok yerde oynamış bu deneyimli arkadaşlarımız hem Türk futboluna hem üstelik Atakaş Hatayspor’a kırat getirecek ve futbollarıyla da yardım sağlayacaklar diyerek düşünüyorum.”

Uğraş, takımın yapısına ve soylu erki şartlarına uyan tıpkı itidalli kayran oyuncusu arayışı süresince olduklarını da tabir etti.

Yeni transfer Luis ise Hatayspor’da olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Takımının başarısı amacıyla elinden geleni yapacağını kaydeden Luis, “Takımıma puanlar kazandırmaya geldim. Burada kalburüstü oluşmak istiyorum. Hatayspor’bile fetihler kazanıp Hatayspor ailesiyle bu arada hikaye yazmayı planlıyorum ve bunu başaracağından dahi eminim.” dedi.Share: