Hatayspor-Beşiktaş maçından notlar

Spor Makat Süper Lig’in 11. haftasında Atakaş Hatayspor’a misafir olan Beşiktaş’ta teknik direktör Valerien Ismael, ligde akıbet oynadıkları ve 2-2 berabere kaldıkları Trabzonspor karşılaşmasına bakarak evvel 11’de yegâne değişiklik yaptı.

Ismael, Yıpranmamış Hatay Stadı’nda oynanan maçta evvel 11’de Ghezzal’ın hesabına Muleka’ya meydan verdi.

Beşiktaş, Hatayspor karşısında Ersin Destanoğlu, Rosier, Tayyip Talha Sanuç, Montero, Masuaku, Josef, Salih Uçar, Dele Alli, N’Koudou, Muleka ve Weghorst geçmiş 11’iyle sahaya çıktı.

Siyah-beyazlı ekibin yedek kulübesinde ise Er Kişi Günok, Cidal Kele, Redmond, Asalet Atakan Kesgin, Soylu Uysal, Berkay Vardar, Welinton, Imge Meraş, Gedson Fernandes ve Tayfur Bingöl kayran aldı.

Hatayspor’da 2 değişiklik

Ev sahibi Hatayspor’da ustalık yönetmen Yanardağ Demirel, ligdeki VavaCars Fatih Karagümrük maçına göre geçmiş 11’de 2 değişikliğe gitti.

Demirel, söz konusu mücadelede önce 11’de meydan kayran Kaan Kanak ve Bertuğ Özgür Sebep’ın adına Adekugbe ve Jose Luis’e fariza verdi.

Hatayspor, Beşiktaş karşısında Erce Kardeşler, Kamil Ahmet Çörekçi, Vranjes, Burak Sahipsiz, Adekugbe, Değer Ergün, Aabid, Boudjemaa, Lobjanidze, El Kaabi ve Jose Luis geçmiş 11’iyle sahaya çıktı.

Bordo-beyazlı ekibin yedek kulübesinde ise Abdullah Yiğiter, Musa Çağıran, Ribeiro, Saint-Louis, Burak Yılmayan, Varga, Semih Alıcı, Kaan Kanak, Kapalı Çıban ve Bertuğ Hür Saika saha aldı.

Hatayspor’da kart cezalısı Simon Falette ile sakatlığı süren Kevin Soni, karşılaşma kadrosunda meydan almadı.

Bu arada, Hataysporlu ve Beşiktaşlı taraftarların statta kendilerine ayrılan tribünlerin tamamını doldurduğu gözlendi.

Share: