Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler, yıpranmamış mevsim hazırlıklarını sürdürüyor

Misli.com Türkiye Basket Ligi ekibi Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler, bakir mevsim hazırlıklarına bitmeme ediyor.

Başantrenör Emrah Benli yönetimindeki Ankara ekibi, Cumhuriyet Altını Spor Salonu’nda alıştırma yaptı.

Kulüp Başkanı Asalet Madenli, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu sezon Gölbaşı Belediyesi sponsorluğuyla sahaya çıkacaklarını ve önce tomar maçını 9 Teşrinievvel Veriş günü Ankaragücü Mamak Belediyesi ile yapacaklarını belirtti.

Sezona dolgunca hazırlandıklarını tabir eden Madenli, altyapıdan yetişen oyuncularla ligi ense sıralarda tamamlamayı hedeflediklerini dile getirdi.

Başantrenör Benli ise oyuncularından mutlu olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Geçtiğimiz hafta Rical Federasyon Kupası’nda adamakıllı bir şampiyonluk yaşadık. Bu bile bize çokça balaban bire bir maneviyat oldu. Bu hafta yıpranmamış zaman başlıyor. İlk karşılaşma amacıyla hazırlıklarımız devam edecektir. Sabık sezonu 8. tam bitirip play-off’birlikte çeyrek altın final oynadık. Bu sene üstelik o başarıyı yakalayıp biraz elan yukarıya geçmek istiyoruz. Bizim burada birinci hedefimiz büyün oyunculara değer tavlandırmak ve organizasyonu üstelik altın kılmaktır. Bu yüzden elimizden gelenin genişlik iyisini yapmaya devam edeceğiz.”

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Parıltı üstelik antrenmanı ülfet ederek sporculara muvaffakiyet diledi.Share: