Geniş Ürün Yelpazesi ile Motorola

Motorola, bir Amerikan mobil iletişim ve elektronik ürünleri üreticisidir. Motorola, 1983’te piyasaya sürülen ilk elde tutulan modeliyle cep telefonu pazarında erken bir oyuncuydu. Telefonları 20. yüzyılın sonlarından 2000’lere kadar kullanıldı. Bu dönemde Motorola’nın Timex yan kuruluşu aracılığıyla Apple Computer ile yakın bir ilişkisi vardı ve bazı tasarım ve pazarlama bilgilerini paylaşırken lisans altında Mac’ler üretiyordu. Şirket 1990’ların sonunda güçlü bir büyüme yaşadı ve hisse senedi fiyatları 2000’de hisse başına 120$’a ulaştı, bu 1997’deki en düşük seviyenin iki katına çıktı. ABD rakipleri ve 2006 yılına kadar 19 dolara düşürüldü.[1]

Bu, bugün uluslararası pazarlarda bulunan tüm Motorola telsiz modellerinin kapsamlı bir listesidir:

-Motorola sl1600: Bu PMR446 telsiz, kişisel kullanım veya küçük gruplar için harikadır ve 2 watt’a kadar güç çıkışına sahiptir.

Bu makale, Motorola telsiz modelleri ve özellikleri hakkında bilgi sağlar. Bu makale, Türkiye’de güvenilir bir Motorola telsiz satıcısı arayanlar içindir.

Farklı frekanslardan Motorola telsiz modelleri de bu yazıda ele alınmaktadır.

Motorola, 1928’de kurulmuş ünlü bir Amerikan çok uluslu telekom şirketidir. Şirket, Motorola telsiz modelleri ve diğer ekipmanlara odaklanmaktadır.

Motorola telsizleri birçok farklı özelliğe sahiptir ve farklı amaçlar için tasarlanmıştır. Belirli bir telsiz özelliği veya Motorola telsiz modeli arıyorsanız, bu bölüm onunla ilgili bilgileri bulabileceğiniz en iyi yerdir.

Motorola, telsiz endüstrisinde iyi bilinen bir isimdir ve onlarca yıldır yüksek kaliteli telsizler üretmektedir. Motorola telsizleri, çeşitli özellikleri ve modelleri nedeniyle popülerdir.

Motorola telsiz modellerinden bazıları ve teknik özellikleri aşağıdadır:

Model: VX261

Telsiz Özellikleri: VX262, sekiz bankada 100’e kadar kanala sahip iki watt’lık bir UHF telsizdir. Ayrıca NOAA hava durumu kanallarına erişimin yanı sıra diğer uyumlu telsizlerle eşleştirildiğinde kullanılabilecek bir acil arama özelliği vardır.

Modeli: DM1400

Özellikleri: DM1400, 16 bankada 250’ye kadar kanala sahip dört watt’lık bir UHF cihazdır. Ayrıca NOAA hava durumu kanallarına, konum tabanlı taramaya ve diğer uyumlu cihazlarla eşleştirildiğinde kullanılabilen bir acil durum arama özelliğine erişime sahiptir.

Motorola telsizleri dünyanın en ünlü telsiz markalarıdır ve ürünlerinin kalitesi sayesinde itibarlarını korumayı başarmışlardır.

Motorola’nın cihazları veya telsizleri, piyasadaki en popüler ürünlerden biridir. Çoğunlukla ilk müdahale ekipleri ve kamu güvenliği uzmanları tarafından kullanılırlar. Üretici onları onlarca yıldır yapıyor, bu yüzden hemen hemen her tür işte bulunabilirler.

Motorola telsiz fiyatları, aradığınız türe ve nereden satın aldığınıza göre değişir.

Motorola telsiz Türkiye Distribütörü tedarik ve dağıtım işini hakkıyla yerine getirmektedir.

Motorola şirketi, kablosuz ürün ve hizmetler tasarlayan ve üreten bir Amerikan çok uluslu telekomünikasyon şirketidir.

Ürün Yelpazesi: Motorola, 2 yönlü telsizler, veri ağları, çağrı cihazları, modemler ve gözetim ekipmanı dahil olmak üzere çok çeşitli ürünler sunmaktadır.

Bunlar genellikle Motorola veya yan kuruluşları tarafından üretilir. Gıda veya elektrik şebekesi sistemleri gibi büyük ölçekli dağıtım ağlarını yönetmek için akıllı sistemlerin yapımında liderdir.

Share: