Gazeteci Gökhan Erkmen, mezarı başında anıldı

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Çarkıt Başkanı Gazeteci Gökhan Erkmen, vefatının 5. yıldönümünde mezarı başında dualarla anıldı.

Gazeteci Gökhan Erkmen’in vefatının 5. yıldönümünde dolayısıyla Osmaniye Belediyesi asri mezarlıktaki mezarı başında yâd programı düzenlendi. Selahaddin Eyyubi Camii İmam-Hatibi Kasıt Yılmayan eliyle okunan Kur’an-ı Kerim’in arkası sıra dualar edildi. Henüz bilahare basın mensupları ve ailesi vasıtasıyla Gökhan Erkmen’in mezarına karanfiller bırakıldı.

Programda mütekellim OGC Başkanı İsrafil Cebbar, “Gökhan Erkmen başkanımız Osmaniye basının unutulmaz duayenlerindendi. Osmaniye basınına birçok emeği ve katkısının beraberinde Osmaniye’mize de eke hizmetleri olmuştu. Kendisi yüzü sıcak ve aziz tıpkı insandı. Zaman burada kendisini ölüm yıldönümünde aynı kere elan rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhu zihayat mekanı behişt olsun inşallah” dedi.

Gökhan Erkmen’in oğlu Şehremaneti Meclis Üyesi Ahmet Erkmen da babasının vefatının 5. ahiret yolculuğu yıldönümünde kendilerini ve ailesini bekâr bırakmayan meslektaşlarına ve sevenlerine programa katılımları nedeniyle teşekkür etti.

Programa Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Global Gazeteciler Konseyi Domestik Iletişim Araçları Meclis Başkanı ve İnternet Gazetecileri Genel Başkan Yardımcısı İsrafil Orion, OGC Kurucu Başkanı Gazeteci Bahri Venüs, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Menderes Çipo, Osmaniye Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Turunç, Başıboş Muhasebeci-Mali Müşavir Mustafa Fettahlıoğlu, eşi, çocukları ve matbuat mensupları katıldı. – OSMANİYE

Share: