Fikirde Temas ve Mücadele Platformu, LGBT’ye ait TBMM’de yasalı aranjman istiyor

Fikirde Ilişki ve Savaşım Platformu Başkanı Kürşad Mican, ev ve çocukların korunması amacıyla LGBT’ye alın Türkiye Büyük Millet Meclisinden (TBMM) kanuncu aranjman dilek etti.

Mican, Şişli’de tıpkısı otelde planlı matbuat toplantısında, 18 Eylül’birlikte LGBT’ye alın farklı görüşlerden insanların “Nazik Ev Buluşması”nda bire bir araya geldiğini, bu buluşmada kimseye tiksinme söyleminde bulunmadıklarını söyledi.

Küresel sermaye ve yayılımcı lobilerin insanlığı cinsiyetsizleştirmek istediğini vurgulayan Mican, “Cinsiyetsizleştirme ile cemi dünyada âdemiyet neslini kesmek istiyorlar. İnsanın fıtratını, anane ve göreneklerini, değerlerini hiçe sayıyorlar. Karışık emelleriyle insanlığı, aileleri, sunma önemlisi bile tertemiz çocukları zehirliyorlar. Birlikte bunu ‘özgürlük’ şeklinde tüm insanlığa dayatmaya çalışıyorlar. Bizler ailelerimizin, çocuklarımızın ve parçalanmamış insanlığın geleceğini yıldırma fail bu propaganda ve dayatmaya kaygısızca kalmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Sülale ve çocukların korunması amacıyla LGBT’ye karşı yasalı düzenleme murat fail Mican, şunları kaydetti:

“LGBT yaymaca ve dayatmasını engelleyecek yasalı düzenlemeler TBMM’dahi gündeme gelecek. Halkımız LGBT dayatmasına ‘dur’ demektedir. Yöneticilerimiz da bu şakirt duyarsız kalmayacaktır. 150 binden aşkın sulanmış imzalı dilekçeyi yegâne tek topladık. TBMM’bile grubu mevcut kamu partileri görüşme edeceğiz. Bu dilekçelerdeki milletin talebini kendilerine ileteceğiz. Milletimizin iradesinin TBMM’de kanunlaştırılacağına, LGBT propaganda ve dayatmasına yasalarla ‘dur’ denileceğine inanıyoruz.”

Mican, “Nazik Familya Buluşması”nda nefret söyleminde bulunmamalarına rağmen sayısal medyada saha alan 743 haberin yüzdelik 55’inde “tiksinme söylemi” ibaresinin geçtiğine dahi değindi. Mican, yürüyüşe katılanların taşıdıkları dövizlerdeki yazıların da elektronik beyin programıyla değiştirildiğini öne sürdü.

Basın toplantısında, Türkiye Cahillik Vakfı (TÜGVA) İstanbul İl Temsilcisi Emrullah Şanlan, Türkiye Bilgisizlik Birliği (TGB) Umumi Başkanı Iştiyak Çınar, Güre İHH Komutan Yardımcısı Mukadder Yılmayan, Fikirde Bağlanak ve Mücadele Platformu Sözcüsü Başkomutan Eryılmaz ve bazen STK üyeleri bile hazır bulundu.

Share: