Eskişehirspor Altyapısından Komutan Kurt’a Teşekkür Ziyareti

Eskişehirspor altyapısı, Odunpazarı Şehremini Kazım Aldanmaz’u müzakere etti. Sporcular, Komutan Kurt’a kendilerine verdiği destek için teşekkürname etti.

Eskişehirspor altyapısı, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u konuşma etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarete, Eskişehirspor Komutan Yardımcısı ve Altyapıdan Sorumlu Asbaşkanı Yakın Demircioğlu, Cahillik Iş Koordinatörü Serdal Eroy, İdari Koordinatör Mevlüt Aktarılma, enfrastrüktür hocaları Meram Kola, Yiğit Cumalı, Özkan Avcı, Sabri Kontak ve altyapıdan futbolcular ile Odunpazarıspor Başkanı Adnan Dünya Olcay katıldı.

Gerçekleştirilen ziyarette Eskişehirspor Başbuğ Yardımcısı ve Altyapıdan Mesul Asbaşkanı Akıllıca Demircioğlu, Başbuğ Aldanmaz’a Eskişehirspor’un altyapısı için bilgelik verdi. Başbuğ Aldanmaz’un Eskişehirspor’un ve altyapısının rastgele devir yanı sıra olduğunu söyleyen Demircioğlu, Kurt’a Eskişehirspor’a verdiği destek üzere teşekkür etti. Demircioğlu ve arkadaşlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başbuğ Aldanmaz,  Odunpazarı Belediyesi adına Eskişehirspor ve altyapısının birlikte olduklarını söyledi.

Share: