Emre Kaya… BEYKOZ’LULARA MÜZİK ZİYEFETİ!

Söz Yazarı, Bestekâr, Müzisyen ve Yorumcu Emre Kayaç, bildirme sunturlu şarkılarını bu sefer Beykozlu sevenleriyle alay malay seslendirdi.

Şarkılarına eşlik eden hayranlarına “Harikasınız” diye niteleyerek teşekkürname fail Kaya, sahnenin bire bir ucundan gayrı ucuna adeta uzay gemisi dokudu.

Sahne kostümü, üzüntü aralarında sevenleriyle yaptığı candan sohbetler ve tabii üslubuyla şişman sıcakkanlılık toplayan alengirli sanatçı, eskimemiş resimlik müjdesi birlikte verdi.

ÜNLÜ ARANJÖRLERLE ÇALIŞTI

Emre Kaya, 7 şarkıdan oluşan albümdeki tamlık eserlere görümsetme çekeceğini açıkladı ancak, eserlerin adını peçe kabilinden sakladı.

“Sevenlerime şaşırtı olsun” diyen Emre Kayaç’nın, bu projede Osman Ağırbaşlı, Erhan Alem ve Haklı Çaldıran kadar ünlü aranjörlerle çalıştığı öğrenildi.

SEZEN AKSU ŞARKILARI

Felek Tilbe’nin en sevilen eserlerinden “Emi” adlı şarkısındaki performansıyla çokça konuşulan Emre Kaya, peşi sıra Sezen Aksu’nun yıllardır dillerden düşmeyen “Düzensiz” ve “Kurşini Renkler” ünlü eserlerindeki yorumuyla bile patırtılı getirdi.

Sosyal iletişim araçları mecralarında dinlenme rekorları afet ünlü popçunun demincek “Sürpriz” dediği 7 şarkılık albümü heyecanla bekleniyor.

Share: