DÜRÜST Parti’de istifanın ardından eskimemiş ülke başkanı atandı

YANLIŞSIZ Tümen Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı’nın saylav namzet adaylığı için ricat etmesinin ardından İl Başkanlığına Mete Bahadır Yılmaz atandı.

AK Öğür Giresun İl Başkanlığına atanan Mete Keleş Yılmaz, şahsına mahsus güven dolayısıyla Cumhur Reisi Erdoğan özellikle girmek üzere hep SELIM Tümen ailesine teşekkürname etti.

DOĞRU Tümen Giresun İl Başkanı Mete Batur Yılmayan, yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın halka bakım davasında SELIM Öğür Giresun İl Başkanlığındaki bakım bayrağını devralmış bulunuyoruz. Öncelikle bugüne kadar ülkemize ve milletimize bakım etmiş eksiksiz sorun arkadaşlarımıza, başkanlarımıza ve teşkilat üyelerimizin her birine dahi emekleri için biricik yegâne teşekkürname ediyorum. Hayatlarını kaybedenlere Tanrı’tan yağmur diliyorum, mekanları cennet olsun. Rabbim, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde eski olduğumuz hizmet yolculuğunda, teşkilatımız ile gelişigüzel bizlere ilimiz, bölgemiz, ülkemiz, milletimiz ve devletimiz amacıyla daha iyice hizmetler yapmayı felek etsin” dedi.

-Seçme çalışmalarına start verildi

Göreve sağlık gelmez ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla 2023 seçimlerinin çalışmalarına başladıklarını tabir fail Yılmayan, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla 2023 seçimlerinin çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. Kaybedecek benzeri dakikamız de yok. Topluluk İttifakı kendisine yekpare teşkilatlarımızla birlikte 2023 seçimlerinden alnımızın akıyla geçmek için bilcümle gücümüzle sahada olmaya devam edeceğiz. Çalmadık konu, sıkmadık ahali, derdine merhem olmadığımız tıpkı biricik vatandaşımız kalmayana kadar üstelik muttasıl demeden çalışacağız. Tanrı yar ve yardımcımız olsun” diyerek konuştu. – GİRESUN

Share: