DOĞRU Fırka, İzmir’de ‘Karınca Modeli’ ile 3 yılda 80 bin ülfet yaptı, 500 bin kişiye ulaştı

AK Fırka, İzmir’dahi ‘Karınca Modeli’ ile 3 yılda 80 bin ziyareti yaparak, 500 bin kişiye ulaştı

DOĞRU Parti Genel Komutan Yardımcısı ve İzmir Mebus Hamza Zehir:

“21. yılımızda ‘Bir olduk 21 olduk’ sloganıyla kullanılmamış 20 yıllara yelkenli açmış olduk”

DOĞRU Öğür İzmir İl Başkanı Asillik Mehabetli Sonsuz:

“Gittiğimiz ilçelerde hep sokaklara ulaşmaya çalışıyoruz”

İZMİR – AK Öğür İzmir İl Başkanlığı, ‘Karınca Modeli’ saha çalışması çerçevesinde bu hafta Buca ilçesinde esnaf, sivil sosyete kuruluşu ve vatandaş ziyaretleri yaptı. DOĞRU Parti Umumi Başbuğ Yardımcısı ve İzmir Mebus Hamza Biberli, İzmir genelinde son 3 yılda 80 bin ziyaret yaparak, yaklaşık 500 bin vatandaşla direkt bağlanak kurduklarını söyledi. SELIM Tümen İzmir İl Başkanı Soyluluk Büyük Sonsuz dahi, tamam kurum kendisine değme hafta bir ilçeye gittiklerini, ilçelerde değme sokağa ulaşmaya çalıştıklarını belirterek, “Bize sokakta ‘seçimden seçime geliyorsunuz’ diyen bire bir kişiye rastlamadık. Bu bile DÜRÜST Öğür’nin milletin partisi olmasından kaynaklı” dedi.

AK Tümen İzmir İl Başkanlığının düzenlediği ‘Karınca Modeli’ vadi çalışması, bu hafta Buca ilçesinde gerçekleştirildi. AK Öğür Umumi Komutan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Acı, DOĞRU Öğür İzmir İl Başkanı Asillik Ali Sonsuz, SELIM Parti İzmir Milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı ve Yaşar Kırkpınar, il ve kaza temel evre, avrat ve deneyimsizlik kollarının katılımıyla Buca’de; esnaf, sivil toplum kuruluşu, kocabaşı, unsur ve vatandaş ziyaretleri yapıldı.

“3 yılda yaptığımız 80 bin ziyaretle 500 bin kişiye kontak ettik”

Ziyaretlerde konuşan DÜRÜST Fırka Umumi Başbuğ Yardımcısı ve İzmir Saylav Hamza Keskin, SELIM Tümen İzmir İl Teşkilatının 3 yıldır kalburüstü ve sistematik ayrımsız şekilde ‘Karınca Modeli’ ve karşı karşıya müzakere çalışmaları uyguladığını belirterek, “DOĞRU Parti olarak 21 yıllık siyasi tarihimizin 20 yılını kudret yerine geçirdik. Seçmenimiz ve milletimizle ait teması birlikte bilvasıta yollardan değil, aracısız nasıp ettik. Onun için 21. yılımızda ‘Bir olduk 21 olduk’ sloganıyla kullanılmamış 20 yıllara yelkenli açmış olduk. Karınca Modelinde teşkilatlarımız temas hafta belirlenen bir ilçeye tenzil yaparak, o ilçenin yeryüzü dudak damarlarına büyüklüğünde ziyaretlerde bulundu. Bir zamanda de bir anda 30 ilçede STK, muhtar, esnaf ve yurttaş ziyaretleri yapıldı. Toplamda 80 bin ülfet gerçekleştirildi. Bunun 43 bini esnaf ziyareti, 13 bine yakını dahi ev ziyareti şeklinde gerçekleşti. 2 bine andıran kocabaşı, bin 200’e yakın STK ziyareti ve üye ziyaretleri oldu. Kestirmece 500 bine andıran hemşehrimize doğrudan irtibat ettik” dedi.

Dağ, son yerine tamam düzenleme mensuplarına çalışmalarından ortalık teşekkürname ederek, vatandaşlardan gelen ferasetsiz dönüşlerle gelişigüzel bazı talepleri hayata geçirme ve mesail hal noktasında adımlar attıklarını söyledi.

“Gittiğimiz ilçelerde bütün sokaklara ulaşmaya çalışıyoruz”

DÜRÜST Parti İzmir İl Başkanı Asalet Yüce Sonsuz bile, 2020 yılında başlatmış oldukları dilek seferberliğinin üçüncü etabını uyguladıklarını söyleyerek, “Bu çerçevede gelişigüzel ilçemize nasıl en az hele gittik. Üçer insanoğlu kat gittiğimiz ilçelerimiz var. Karınca Modeliyle tam teşkilatlarımızın katılımıyla hep bu arada alana çıkıyoruz. Kestirmece 300 şahsiyet aynı kalabalıkla gittiğimiz ilçelerde bütün sokaklara ulaşmaya çalışıyoruz. Bunun dahi çokça makro ansız dönüşlerini aldık. Halkımız memnun. SELIM Tümen’nin mesai prensibi seçimden seçime değil, intihap bitiminden özge intihap dönemine büyüklüğünde yapılan çalışmalardır. Bu çerçevede biz üstelik çalışmalarımızı mütemadi sürdürdük. Seçme zamanı geldiğinde bütün icraat tükenik ve sadece seçim kampanyasıyla sandıklara yönelik çalışmalarımız kalmış olacak. Milletimiz de ‘Sizi temas ahit görmenin mutluluğunu yaşıyoruz’ diyor. Bize sokakta ‘seçimden seçime geliyorsunuz’ diyen tıpkısı kişiye rastlamadık. Bu birlikte SELIM Partinin milletin partisi olmasından kaynaklı. Bu yaptığımız çalışmalarda İzmirli hemşehrilerimizin büyük ayrımsız teveccühünü görüyoruz. Biz gür günde dahi çığlık günde dahi vatandaşın beraberinde olan tıpkısı siyasal partiyiz. Her şartta milletimizin yanında olmaya bitmeme edeceğiz” diye konuştu.

“karşı karşıya görüşmeler ve temaslar çokça elan hayır oluyor”

DÜRÜST Parti İzmir Saylav Ceyda Bölünmez Çankırı ise 3 yıldır olduğu kadar bugün üstelik Buca ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade ederek, şöyle konuştu:

“Buca’de gelişigüzel türlü esnaf, STK ve vefa ziyareti gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz temaslar içerisinde gördük ki yüz yüze görüşmeler ve temaslar çok elan faydalı oluyor. Sahada yapılan çalışmalarda bir vatandaşımız ne partiden olduğumuzu ezbere ‘YANLIŞSIZ Partiden bambaşka sahada müteharrik ne öğür var?’ yorumunu yaptı. Bu birlikte aşağı bizi haddinden fazla mutlu ediyor.”

“21 yılda ülkemize seçkin alanda haddinden fazla özdek kazandırdık”

21 yıldır DOĞRU Fırka yerine halkın içinde olduklarını vurgulayan YANLIŞSIZ Fırka İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar ise özellikle sonuç 3 yıldır halk ziyaretlerini dizgesel arkaç getirdiklerini belirterek, “Toplumumuzu oluşturan bilcümle kesimlerle AK Parti’nin 21 yılda yapmış olduğu faaliyetleri ve hizmetlerimizi anlatıyoruz. Vatandaşlarımızın meselelerini de hem parlamentoya hem üstelik genel merkezimize iletiyoruz. İnşallah 2023 seçimleriyle alay malay dahi bu devam edecek. 21 yılda ülkemize değme alanda çok şey kazandırdık. 80 yılda yapılamayanları 21 yılda yaptık. Vatandaşımız bile bunu görüyor. Daha güzelini arz etmek amacıyla vatandaşlarımızla birlikteyiz” ifadelerini kullandı.Share: