Depremde Hatay’da hayatını kaybeden üsteğmen memleketi Giresun’da son yolculuğuna uğurlandı

Depremde Hatay’de hayatını kaybeden üsteğmen memleketi Giresun’da son yolculuğuna uğurlandı

Babası ve üsteğmen kardeşinden arz kötü veda

Baba Yahya İlhan cenaze törenine oğlunun üsteğmen parkesi ile katılırken, İlhan’ın kendisi üzere üsteğmen olan kardeşi Okan İlhan bile törende hazır bulundu

GİRESUN – Depremde Hatay’üstelik yıkılan Uyanış Rezidans’de hayatını kaybeden Üsteğmen Miraç İlhan memleketi Giresun’de serencam yolculuğuna uğurlandı. Törene babası Yahya İlhan, oğlunun Üsteğmen parkesi ile törene katılırken, İlhan’ın kardeşi Okan İlhan’ın de üsteğmen olduğu öğrenildi.

Kahramanmaraş merkezli, 11 ili etkileyen depremlerde Hatay’daki Rönesans Rezidans’üstelik gerileme altında hayatını kaybeden Üsteğmen Miraç İlhan amacıyla memleketi Giresun’un Tirebolu ilçesi Körliman mahallesi Uzunkum Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

Törene Üsteğmen Miraç İlhan’ın yakınlarıyle bu arada, Giresun Valisi Enver Adlı, Giresun Şehremini Aytekin Şeniklikoğlu, Giresun Bitirmiş Havza Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım, Tirebolu Şehremini Hüccet Takır ile amme gurur kuruluşlarının yetkililer ile vatandaşlar katıldı.

Törene babası Yahya İlhan, oğlunun üsteğmen parkesi ile katılırken, İlhan’ın kardeşi Okan İlhan’ın de üsteğmen olduğu öğrenildi. Gün Ortası namazına müteakip Giresun İl Müftüsü Ramazan Topcan’ın kıldırdığı cenaze namazı sonrası Üsteğmen İlhan’ın cenazesi ilçenin Işıklı köyünde toprağa verildi.

Share: