Cumhur Reisi Erdoğan’dan YANLIŞSIZ Fırka kurucularına kitap

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan, SELIM Öğür’nin 21’inci yapılış yıl dönümü zımnında öğür kurucuları ve eski dönemlerde SELIM Partinin değişik kademelerinde görevlerde bulunan organizasyon mensuplarına pusula gönderdi.

YANLIŞSIZ Parti Karabük diyar ve kaymakamlık teşkilatları geçmiş dönem DOĞRU Parti’de çeşitli görevlerde bulunan mensuplarına Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektubunu ulaştırdı.

“Aynı olduk 21 olduk” şiarıyla çıkılan bu yolda, geçmiş günkü heyecanla yola bitmeme ettiklerini vurgulayan Erdoğan mektubunda, “Türkiye’nin vesayetin sancılarıyla kıvrandığı, köylü kalmışlığın yükünün altında ezildiği, balans ve güvensizlik bataklığında çırpındığı, ciharıyek yandan doğruluk ve özgürlük taleplerinin yükseldiği, velhasıl tarihin genişlik buhranlı dönemlerinden birini yaşadığı tıpkısı süreçte üstlendiğimiz bu çetin sorumluluğun hakkını atfetmek için sakır sakır çalıştık. Zaman dönüp geriye baktığımızda, 20 yılda yüzyıllık benzeri el erki ve kalkınma hamlesi gerçekleştirdiğimizi kıvançla müşahede ediyoruz.

Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora değme alanda Türkiye’nin vakit kaybetmeden eksiklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağı atılımların birlikte altyapısını kurduk. Şimdi bu kıpırdak altyapının üstünde 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu düz yazı ederek, ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını namına değirmek istiyoruz. Bunun amacıyla 2023 seçimleri nazik öneme sahiptir. Kuruluşundan beri sandıktan 15 öğün birinci çıkan SELIM Fırka’yi, 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanı ve saylav seçimlerinde yeniden zafere ulaştırmakta kararlıyız.”

Cumhur Reisi Erdoğan, “İnşallah partimizin bir sonraki yapı yıl dönümü mutluluğunu, ülkemizi hedeflerine benzeri adım henüz yaklaştırmış bulunmanın gururuyla, gene hep beraber yaşayacağız. DOĞRU Partimizin aynı neferi yerine, 21 yıldır DOĞRU Partimize ve onun birincil sahibi olan milletimize yaptığınız hizmetler üzere size şükranlarımı sunuyorum. Ebediyete uğurladığımız tekmil öğün arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Bağlılık ve saygılarımla” ifadesini kullandı.

Karabük’te el ve kaza teşkilatlarında SELIM Öğür’de mütenevvi görevlerde mevcut mensuplarına Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektubu ulaştırılmaya bitmeme edildiği bildirildi. – KARABÜK

Share: