Carlos ve Patricio Mac Allister’den antrenörlere seminer

Arjantin’in Club Deportivo Mac Allister Kulübü Başkanı Carlos Mac Allister ve kardeşi Antrenör Patricio Mac Allister, FT Antalyaspor’un bünyesinde bulunan antrenörler ve Antalya’birlikte tıfıl kulüplerde fariza eden antrenörlere seminer verdi.

Atilla Vehbi Misafir Tesisleri Suphi Hukuki Kurultay Merkezi’nde gerçekleştirilen semineri Antalyaspor Arsıulusal İlişkiler ve Mühim Planlama Departmanı Koordinatörü Erdem Erdal yönetti. Seminere Antalyaspor Enfrastrüktür Koordinatörü Sedat Karabük bile dil cambazı namına katıldı.

Antalyaspor Başkanı Ermiş Çetin, Umumi Heyet Üyesi Aytaç Altay, Ayak Topu Sorumlusu Nuri Şahin ve Teknik Yönetmen Alfons Groenendijk’in birlikte izlem ettiği seminer, Arjantin’in efsanesi Diego Maradona’yı anan aynı videonun gösterimi ile başladı. Elan bilahare Carlos Mac Allister’in ayak topu yaşamı ve Club Deportivo Mac Allister’ın kuruluşunu anlatan benzeri videonun izlediği seminerde, Carlos ve Patricio Mac Allister oluşturdukları sistemi, dinç futbolcuların gelişimi ve profesyonelliğe revan yolda yaptıkları çalışmaları anlattı.

“Projeler heyecanlandırdı”

Antrenörlerin nikbet ettikleri soruları üstelik yanıtlayan Carlos ve Patricio Mac Allister, Antalyaspor’un tesislerini, stadyumunu, faaliyet ortamını ve Arsıulusal İlişkiler ve Önemli Planlama Departmanı’nın projelerini görünce heyecanlandıklarını anlatarak, iki kulüp ortada topçu ve çalıştırıcı değişimi yapıp gençlerin gelişimine ulama koyacaklarını ifade ettiler. – ANTALYA

Share: