Beyşehir Kaymakamı Özdemir ilçeye veda etti

2022 yılı yerel yönetim amirleri tayin kararnamesi ile Kocaeli’nin Gölcük İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, ilçeye veda etti.

Beyşehir Kaymakamlığı görevinden ilişiğini kesen Özdemir, Beyşehir Kaymakamlığı’nda kısaca beş yıl süresince gelişigüzel görev yaptığı mücahede arkadaşları ile vedalaştı, hükümet binası önünde alay malay hatırat fotoğrafı çektirdi. Mesleki kariyerinde; Sinop Kaymakam adaylığı, Samsun Tekkeköy Kaymakam Vekilliği, Gümüşhane Kürtün Kaymakamlığı, Samsun Kavak Kaymakamlığı, Sivas Suşehri Kaymakamlığı, Çankırı Ilgaz Kaymakamlığı, Balıkesir Susurluk Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Ahbaplık Müşavirliği görevleri meydan düz Trabzon’un Köprübaşı ilçesi doğumlu olan 52 yaşındaki Özdemir, İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2017 günlü ve 30160 basit Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamesi ile atandığı Konya’nın Beyşehir İlçesi Kaymakamlığı görevini bu tarihten bu yana sürdürmekteydi.

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Kaymakamı olarak fariza yaparken Özdemir’den boşalan Beyşehir Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Mehmet Eksiksizlik Akpınar’ın Eylül kocaoğlan içerisinde kullanılmamış görev durumunda mesaisine başlaması bekleniyor. – KONYA

Share: