Bekir Avlupınar Caddesi, şehrin yeni çekicilik merkezi

Kütahya’nın çekicilik merkezi haline mevrut Bekir Avlupınar Caddesi’nde, gençler enerjik çalgı aleti ve sokak şarkıcılarının aktif performansıyla dörtköşe saatler geçirdi.

Şehre gelen bakir öğrencileri ağırlamaktan mutlu olduklarını tamlayan Kütahya Şehremini Prof. Dr. Alim Işık, “Kütahya’da canlı insanlar namına, temas şeyin yeryüzü güzelini, yeryüzü iyisini doğruluk ediyorsunuz. Bizler da sizleri mutlu etmek için, gençlerimizin çıktı sosyal hayat içerisinde saha almaları için var gücümüzle çalışıyoruz.Şehrimizde işlek her bir vatandaşımızın mutlu ve huzurlu olması amacıyla bu tür aktivitelere ayrı bire bir ehemmiyet veriyoruz. Aynı yandan fiziksel yatırımlarımızla geleceğe hazırlarken özge taraftan sosyal, sanatsal, kültürel, sportif ve eğitim kabil hizmetlerimizle 7’den 70’e birlik vatandaşlarımızın toplumsal hayatlarını daha zengin ve nitelikli kuzuluk getiriyoruz” dedi.

Gençlerin bütün tıpkı ağızdan söyledikleri, değişik türdeki şarkılarla program akşamın ilerleyen saatlerine büyüklüğünde sürdü. – KÜTAHYA

Share: