Bakir çocuk fantazya ayak topu oyunu “Fantazzie” tanıtıldı

Dünyada milyonlarca sporseverin oynadığı fantazya futbolun Süper Lig’deki mecmu takımları kapsayan yeni oyunu Fantazzie’nin tanıtımı yapıldı.

Feriye’bile planlı tanıtım gecesine, Fantazzie Baziçe Teknolojileri SAVUŞMAK Umumi Müdürü Bağımsız Milletvekili Gündoğan’ın yanı sıra kurucu şürekâ ve temsilcileri katıldı.

Burada açıklamada bulunan Gündoğan, spor sektörünü genişletmeyi amaçladıklarını belirtti.

Sektörü büyütmenin ve sürdürülebilir cıvıl cıvıl tıpkısı spor ekonomisi oluşturmanın önemine değinen Gündoğan, “Spor sektörünü bollatmak isteyen bizler, hem bu yelpazenin büyümesini hem da bu yelpazede saha kayran kesimlerin gibi olduğu büyüklüğünde bu deneyimi henüz sakil hissetmelerini isteriz. Takkadak maç skorunu takip etmesinler, maçı dahi izlesinler, sonrasındaki programları da izlesinler, mümkünse pik gitsinler, şekil alarak takımlarını desteklesinler, karşılaşma öncesi günlerde bile karşılaşma haberleriyle ilgilenerek bu deneyimi çok daha vahim yaşasınlar istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bağımsız Gündoğan, sporseverlerin, oyun sebebiyle hem oyuncuları hem bile takımları daha yakından izlem edeceğine inandıklarını aktararak, şunları kaydetti:

“Bu oyunda oyuncular futbol bilgilerini konuşturuyorlar, ne büyüklüğünde bilgelik o büyüklüğünde başarı anlamına geliyor. Dolayısıyla, ‘başarılı bire bir fantezi futbol oyunu Türkiye’deki spor sektörüne bile pahal anlamda yardım sağlayacaktır’ düşüncesiyle bu yola çıktık. Oyunumuzu hele günümüzdeki ve andıran gelecekte oluşması beklenen şartları ayn önüne alarak tasarladık. Bir sezonu içeren ayrımsız baziçe adına çabucak benzeri karşılaşma haftasında başlayan ve biten ayrımsız oyun olmasına dikkat gösterdik. Seçkin pazartesi yeniden başlayan, temas ahzüita ya birlikte pazartesi akşamı sonuçlanan aynı fantazya ayak topu oyunu oluşturduk. İçerisine bu oyunu farklılaştıran ve oynayanların çıktı keyif almasını sağlayacak özellikler eklemeyi ihmal etmedik.”

Fantazzie’nin müessis ortakları arasında, Sporttz, NewGen Agency, WePlay Ventures, Mackolik, Alpaslan Ensahri, Toygar Ozaner, Tufan Deriner, Barış Hocaoğlu, Alp Aslan, Dünya Ilıcalı ve İsmail Oygur üzere marka ve adlar saha alıyor.

Mackolik Ligi yapılacak

Hür Gündoğan’ın konuşmasının peşi sıra saraka kayran İstanbul Portföy Idareci Ortağı Alpaslan Ensari ve Mackolik Ense Yöneticisi Emre Iyi, Fantazzie oyunun esas sponsorunun ‘Mackolik’ olacağını duyurdu.

Uygulamanın içerisindeki temel oyun, bu haftadan itibaren ‘Mackolik Ligi’ adıyla baziçe severlerin kullanımında olacak.

Rastgele hafta iktisap şansı

Fantazzie oyunu, her hafta kullanıcılarına bağış iktisap şansı tanıyacak.

Kullanıcılar içinde sunu çokça fakül toplayana, herhangi bir hafta böylecene akıbet bir benzeri Samsung telefon bağış edilecek.

Sezon böylecene ise yeryüzü erdemli puana ulaşan kullanıcı nazik ödülün sahibi olacak.

Fantazzie uygulamasını kullanıcılar App Store ve Google Play Store’dan indirebilecek veya Fantazzie.com web sitesinden anahtar adına oynayabilecek.Share: