Annesinin kaybolan değerli dişlerine bergüzar koydu! Getirene 2 titrem fındık bergüzar edecek

Ordu’de işlek 56 yaşındaki Sait Karacı’nın annesi Behiye Iftiracı 7 Ağustos gecesinde emrihak etti. Buğulanmış kadının ağzında vefat etmeden geçmiş bulunan 2 skor zer diş, iddiaya göre o akşam ağzından makbuz. Annesinin, çalındığını istikbal sürdüğü kızıl dişleri ayrımsız aydan çok ayrımsız süredir arayan ve müspet bir sonuca ulaşamayan Sait Iftiracı, dişleri getirene bu yılın mahsulü olan 2 ton fındığı vereceğini belirtiyor.

“IRTIHAL ETMEDEN ÖNCE AĞZINDAYDI”

Sait Karacı, annesine vefat etmeden önceki yemek yedirdiklerini ve değerli dişlerinin durduğunu, ebedî uyku ettiği gecenin sabahında kaybolduğunu tabir ederek, “Annemin öldüğü gece saat 02.00-03.00 ortada dişleri çalınmış. Zaten 01.15 üzere annem emrihak etti. Ölmeden geçmiş dişler ağzındaydı, ablam ve ego yemeğini vermiştik. Hassaten yemeğini vermeden geçmiş dişlerin yatağın altındaydı ve konuşamadı, yastığın altında olduğunu söyleyince yıkayıp ağzına taktık, sonrasında de kemirmek yedirdik. O esnada zer dişleri ağzında duruyordu. Sonraları ahiret yolculuğu etti, aradan o kadar ahit geçti fakat dişler bize anlayışsız gelmedi. İki tane eğin tarafta kızıl davetkâr vardı o zamandan bu yana kaybolma” dedi.

“ÖLÜYÜ SOYMUŞLAR”

Annemin altın dişlerini bulana ve getirene bu senenin 2 tonluk fındık mahsulünü veriyorum” diyen Sait Iftiracı, “Ben o dişleri, anneme ilişik olduğu üzere mezarına koyacaktım, diş anı olsun diye niteleyerek saklanmaz. Bu dişleri getirene 2 ton fındığımı veriyorum. Eğer birisi çaldıysa, şeytana uyduysa düşüncesiz getirsin. Çok servet yapmaz, arz fazla 2 bin TL yapar, ben namına 100 bin TL’lik fındık veriyorum. Kim aldıysa o değerli dişlere mi kalmış, yöntemince ölüyü soymuşlar. Ayrımsız aydan çok oldu halen curcunalı bulunmayan, bu kul bir kırıcı, gücenmişlik adına kaldı” şeklinde konuştu.Share: