Ankara Büyükşehir Belediyesi de çalışanlarına 27 bin TL özendirme verileceğini duyurdu

İstanbul Büyükşehir Uray (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB ve ortaklık şirketlerinde çalışanlarına 27 bin teklik aylık promosyonu ödemesi yapılacağını duyurdu. İmamoğlu’nun açıklamasının peşi sıra eş tıpkı girişim da Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Başkanı Mansur Yavaş’tan geldi.

ABB’DEN DA 27 BİN TL ÖZENDIRME ÖDEMESİ

ABB’dahi İBB gibi çalışanlarına 27 bin TL teşvik vereceklerini duyurdu. ABB’den yapılan açıklamada, “Mücahede arkadaşlarımızın promosyon imkânlarından en bereketli şekilde yararlanabilmesi üzere sendika temsilcilerinin dahi katılımıyla gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda aylık promosyonu 27 bin TL adına lokalize olup bu hacim bir tane seferde hesaplara yatırılacaktır. Hoş olsun.” denildi.

EGM’DA 27 BİN TL OLARAK AÇIKLAMIŞTI

Itimat Umumi Müdürlüğü da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla polislere 27 bin TL özendirme ödemesi yapılacağını duyurmuştu. EGM maaş promosyonu görüşmeleri hakkında yaptığı açıklamada, “Yapılan görüşmeler neticesinde tören düzeni rötuşlu edilmiştir. Eskimemiş teşvik protokolünün süresi 3 yıl olarak muayyen ve biricik seferde, başlangıçta ve karşılık adına tek kopukluk yapılmaksızın değme personele 27 bin TL ödenmesi karara bağlanmıştır. Kullanılmamış protokol 1 Kasım 2022 tarihinde yürürlüğe girecektir” denilmişti.Share: