Akıbet an haberi! Görev yaptığı hastanede geberik mevcut Yasemin bacı amacıyla merasim

ORDU’üstelik görev yaptığı hastanenin tuvaletinde geberik mevcut bacı Yasemin Çelebi (42) üzere, tören düzenlendi. Törende, hemşirenin meslektaşları yaş döktü.

Olay, geçmiş sabah saatlerinde, Kalabalık Üniversitesi Terbiye ve Araştırma Hastanesi’nde meydana geldi. Hastanede bekçi olan abla Yasemin Çelebi, gittiği tuvalette fenalaşıp, yere yığıldı. Tıpkı müddet sonra tuvaletten alarm sesi duyuldu. Personel, kapının kilidini kırarak arzu girdi. Yerde akışmaz yatan Çelebi’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Yapılan incelemelerin peşi sıra Yasemin Çelebi’nin cansız bedeni, ölü açımı üzere sayrılarevi morguna kaldırıldı. Çelebi’nin kesin ahiret yolculuğu nedeni, otopsi sonucunda belirlenecek

İki yavru annesi Mısır Yasemini Çelebi amacıyla, görev yaptığı hastanenin bahçesinde tören düzenlendi. Törene Çelebi’nin yakınlarının yanında, SELIM Öğür Kargaşa Mebus Dr. Şenel Yediyıldız, Kalaba İl Keyif Müdürü Dursun Tüzün, Kalaba Üniversitesi Eğitim ve Araştırı Hastanesi Başhekimi Melik Timur ile hastane personelleri katıldı.’HEMŞİRELERİMİZ SAĞLIK CAMİAMIZIN KANATSIZ MELEKLERİ’İl Afiyet Müdürü Dursun Tüzün, törende yaptığı konuşmada, “Ebelerimiz, hemşirelerimiz afiyet camiamızın kanatsız melekleri. O acilde ve stresli bir yerde çalışıyordu. Hepimizin başı esen olsun. Bu törendeki kadar temas ve kardeşlik içerisinde olalım. İşimizin stresini biraz azaltalım. İnşallah o cennetle mükafatlandırılacaktır” dedi.Hastane başhekimi Melik Timur de, “Burada Mısır Yasemini Çelebi kardeşimizi ahirete intikalinde sonuç yolcuğuna uğurluyoruz. Kendisi bu çatı altında binlerce hastanın tedavisinde bulunmuş, dertlerine derman olmuş, acılarını dindirmiş bire bir kayırıcı. Tığ haddinden fazla üzüntülüyüz. Cenabıhak rahmet eylesin, mekanı behişt olsun” dedi. SELIM Öğür Kargaşa Mebus Dr. Şenel Yediyıldız ise aileye ve afiyet camiasına başsağlığı temennisinde bulundu.

Törende Mısır Yasemini Çelebi’nin görev arkadaşları gözyaşlarına bilge olamadı. Çelebi’nin cenazesi yapılan duaların arkası sıra toprağa sağlanmak amacıyla Dikence Mahallesi’ne götürüldü.

Share: