AK Parti’li Keskin: İzmir’de 80 bin müzakere gerçekleştirildi

AK Fırka İzmir İl Başkanlığı’nın ‘Karınca Modeli’ yer çalışması kapsamında Buca ilçesini ziyaret fail tümen teşkilatı, seçmenlerin fikir ve taleplerini dinledi. DOĞRU Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı ve İzmir Mebus Hamza Yara, bu model ve yüz yüze çalışmaların devlet teşkilatı yoluyla 3 yıldır sürdürüldüğünü belirterek, “Bu kapsamda 80 bin görüşme gerçekleştirildi” dedi.

DÜRÜST Tümen İzmir İl Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Karınca Modeli’ düz çalışması Buca ilçesinde gerçekleştirildi. SELIM Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Keder, DOĞRU Tümen İzmir İl Başkanı Asillik Şanlı Daim, AK Fırka İzmir milletvekilleri Ceyda Ayrılamaz Çankırı ve Yaşar Kırkpınar, İl ve İlçe Ana Kademe, Eş ve Deneyimsizlik Kollarının katılımıyla, Buca’dahi esnaf, sivil toplum kuruluşu, kocabaşı, organ, yurttaş ziyaretleri yapıldı.

DOĞRU Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı Hamza Dokunaklı, Karınca Modeli ve yüz yüze yapılan çalışmaların mülk teşkilatı tarafından 3 yıldır sürdürüldüğünü belirtti. SELIM Tümen namına 21 yıllık politik tarihin 20 yılını iktidarda geçirdiklerini rapor eden Biberli, “Seçmen ve milletimizle aramızdaki teması birlikte bilvasıta yollardan değil, bilcümle makul yollardan nasıp ettik. Onun için 21’inci yılımızda ‘Bir olduk 21 olduk’ sloganıyla bakir 20 yıllara yelkenli açmış olduk. Karınca Modeli ve tıpkı anda ziyaretler ile İzmir toprak teşkilatımız bile ekibiyle birlikte tıpkı ilçeye tenzil yaparak o ilçenin bütün damarlarına zat etmiş oldu. Ayrımsız anda 30 ilçede sivil cemiyet kuruluşları ve muhtarlar görüşme edildi. Bu kapsamda 80 bin musahabe gerçekleştirildi. Bunun 43 bini esnaf ziyareti yerine gerçekleşti, 13 bine yakını birlikte hane ziyareti şeklinde yapıldı. 2 bine mail kocabaşı, 1200’e andıran birlikte sivil toplum kuruluşu ziyareti yapıldı. Dideban kendisine 80 bin, gönül bazında dahi 500 bine mümasil hemşehrimize aracısız bağlanak ettik. Hep kuruluş mensuplarına şükranlarımı sunuyorum. Dönüşler bize yansıtıldı, taleplerin bizle ilgili olanlarını hayata geçirmek üzere adımlar attık ve birçok sorunu çözdük. Evcil yönetimlerin şikayetleri ile ilişkin birçok şikayeti ilişik yerlere iletmeye hız ettik. İlçe ve büyükşehirler ile ilgilendiren çokça çok rehavet olduğunu tespit ettik” diyerek konuştu.’21 YILDIR HEP VATANDAŞIMIZ İLE BİRLİKTEYDİK’DOĞRU Parti İzmir Mebus Ceyda Bölünmez Çankırı, temasları sırasında karşı karşıya ve insanların sırtını sıvazlayarak yapılan dokunuşların henüz farklı olduğunu gördüklerini kaydetti.Partilerinin kuruluşundan bu yana karşı karşıya ziyaretlerin yapıldığını fakat 3 yıldır Karınca Modeli adı altında dizgesel ayla getirildiğini tamlayan YANLIŞSIZ Öğür İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar de şunları kaydetti: “DOĞRU Tümen’nin 21 yıldır yaptıklarını anlatıyor, onlarla enformasyon ettiğimiz konuları hem parlamentoya hem da umumi merkeze iletiyoruz. ‘Seçimden seçime geliyorsunuz’ söylemleriyle hiç karşılaşmadık. Çünkü 21 yıldır bilcümle vatandaşımız ile birlikteydik. İnşallah 2023 seçimlerinden sonraları bu birliktelik bitmeme edecek. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100’üncü yılında mehabetli ayrımsız seçime gidiyoruz. Seçim manifestosunu hazırlarken toplumu oluşturan bilcümle paydaşlardan aldığımız düşünceleri yönetime ileteceğiz.”‘İYİ GÜNDE, ATEŞ GÜNDE ONLARIN YANINDAYIZ’

YANLIŞSIZ Öğür İzmir İl Başkanı Kerem Yüksek Daima, partilerinin emek prensibinin seçimden seçime değil, seçme bitiminden sair seçim döneminin başlamasına kadar yapılan çalışmaları içerdiğini dile getirdi. Çalışmaları gece gündüz sürdürdüklerini kaydeden Sürekli, “Intihap zamanı geldiğinde bilcümle çalışmalar münteha, elden seçim kampanyasına ve sandıklara ilişik çalışmalarımız noksan olacak. Bu çalışmalarda İzmirlilerin balaban ayrımsız teveccühünü görüyoruz. İyi günde keskin günde onların yanındayız. Döviz yükselip düştüğünde ya üstelik iktisadi sıkıntılarda milletimizin yanındayız. DOĞRU Tümen milletin partisidir” ifadesini kullandı.Share: