Adı birlikte duyulmamış ülkelerden hastalar bedii amacıyla Türkiye’ye geliyor

Adı üstelik duyulmamış ülkelerden hastalar bedii için Türkiye’ye geliyor

Samsun, İstanbul’dan sonraları Türkiye’dahi yeryüzü çokça esenlik turizmi olan kent haline geldi

SAMSUN Adlı estetikçi Doç. Dr. Dirimlik Deniz Kazı, Amerika başta başlamak üzere, adı birlikte şaşılacak ülkelerden insanların beğenilen operasyon için Türkiye’ye, Samsun’a geldiğini söyledi.

Bedii cerrahide akıbet 10 yılda bunaltıcı aynı rahatsız gelişinin olduğunu söyleyen FBM Tıp Merkezi sahibi Estetik- Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Dirimlik Akbaş, estetik ve güzellik üzerine tıpkı anlamda Samsun’un dünyaya beğenilen ve gösteriş ihracatı işleyen bir site haline geldiğini ifade etti.

“Amerika özellikle görünmek amacıyla bir nice ülkeden insanlar geliyor”

İlk olarak Türkiye’nin beğenilen açısından sökel potansiyelini değerlendiren Deniz Kazı, “Türkiye sonuç yıllarda esenlik turizmi üstüne elverişsiz dışından alelhusus bedii tedavileri için gelen bir nice insana otama veren aynı mutluluk pozisyonuna geldi. Türkiye esasta bölgenin aynı esenlik merkezi oldu. Bunun beş altı sebebi vardır. Türkiye oldukça afiyet alanında haddinden fazla vahim ilerlemeler kaydetti. Bunun sebebi ise doktorların yetenekleri, becerileri ve sağlık alanında yapılan bir topluluk yeniliklerdir. Bu yenilikler Türkiye’yi bu anlamda öne çıkarttı. Tıpkı makro faktörde fiyatların Avrupa ve ayrıksı yüce ülkelerle kıyaslandığında henüz iktisadi olması da insanlar üzere haddinden fazla muhteşem bire bir tercih sebebi oldu. Bu yüzden Amerika ilkin girmek üzere Kanada, Avusturalya, İsviçre, Hollanda, Almanya, Fransa, Suudi Arabistan, Dubai, Tren kadar ülkelerden haddinden fazla sayıda âdem Türkiye’ye plastik ameliyat, bedii cerrahi operasyonları üzere gelmektedir. Bu üstelik ülkemiz hesabına çok guru verici aynı olaydır “dedi.

“Kimi Zaman anca hastalar geliyor kim, düpedüz geldiği ülkenin adını bilmekte zorlanıyoruz”

Özellikle Samsun’un estetik cerrahide acul ayrımsız şekilde öğün almaya devam ettiğini ifade fail Akbaş, “Samsun hele serencam 10 yılda dar dışından haddinden fazla aşkın sayıda insana ocak sahipliği işleyen, konukseverlik yapan bir kent haline geldi. Estetik ve güzellik üzerine benzeri anlamda Samsun dünyaya beğenilen ve görk ihracatı özne, hem ülkesinin tanıtımına katıklıda kâin hem de soylu erki anlamda ülkesine katkıda mevcut benzeri site haline geldi. Bu anlamda elbette Karadeniz Bölgesi’nin güzelliği, Samsun’un güzelliği, tarihi çokça muhteşem rol oynamaktadır. Bazı Bazı anca hastalar geliyor ki, düpedüz geldiği ülkenin adını bilmekte zorlanıyoruz. Kimi Vakit öyleleri geliyor kim hastanın konuştuğu dili bilici burada yâren bulamıyoruz. Mecburen teknolojiyi kullanarak anlaşmaya gidiyoruz. Zira oldukça bazen hastalarımızın konuştuğu diller İngilizce, Almanca, Fransızca kabil ferah konuşulan dillere benzemiyor. Aslında ilginç olan fenomen şu: Dilini bilmediği halde, ilk defa geldiği halde, kültürünü bilmediği halde benzeri ülkeye istinaden zat sağlığını teslim etmesi bizim ülkemizin güvenirliği açısından, afiyet sistemimizin, sağlıkçılarımızın başarısı anlamında haddinden fazla değer verici tıpkısı olaydır. Samsun bu anlamda İstanbul’dan sonraları Türkiye’dahi sunma çok esenlik turizmi özne şehirdir diyebiliriz. Bu da ülkemiz ve şehrimiz adına domuzuna tıpkısı gelişme” şeklinde konuştu.Share: