27 almanak bakım, Medical Point adıyla yola bitmeme ediyor

– 27 yıllık bakım, Medical Point adıyla yola devam ediyor

İZMİR – 27 yıldır keyif alanında kocaman yatırımlara imza atan Sentez Sağlık Hizmetleri, Medical Park Yeri Hastaneler Grubu’ndan ayrılarak işaret ismini Medical Point kendisine değiştirdi. Düzenlenen basın toplantısı ile Medical Point Hastaneler Grubu tanıtıldı.

Medical Park Yeri Hastaneler Grubu’ndan ayrılan Sentez Esenlik Hizmetleri, marka ismini Medical Point kendisine tebdil kararı aldı. Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba ve Medical Point Hastaneler Grubu Umumi Heyet Başkanı Op. Dr. Utku Beken; İzmir, Gaziantep ve Batman hastanelerinin yıpranmamış adının Medical Point namına değiştiğini basın mensupları ile paylaştı. Veysi Kubba, arz kısa ahit içerisinde İzmir’e ikinci benzeri hastaneyi açabilme hedeflerinin üstelik olduğunu belirtti.

“10 milyondan aşkın hastaya felah dağıttık”

Çeyrek asrı fazla süredir insanlara felah dağıtmanın mutluluğunu yaşadıklarını tamlayan Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba, “Hastaneciliğe bundan tamlık 27 sene ilk başladık. 27 yıldır süren bakım aşkımızla, zaman elan cesim bire bir ivmeyle yolculuğa çıkıyoruz. Medical Point adıyla Türkiye’da eskimemiş bire bir takım oluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. 27 yıldır 10 milyondan fazla hastaya felah dağıttık. Yüz binlerce operasyon yaptık ve insanların sağlık problemlerini nakız noktasında elimizden mevrut hep gayreti gösterdik. Pandemi döneminde üstelik canımızı dişimize takarak İzmir ve kesim sağlığına yardım sunma uğrunda çokça şişman emekler harcama ettik. Bütün topluluk arkadaşlarımızla gelişigüzel canımızı hiçe farzımuhal İzmir ve toprak halkının sağlıklarına hal olma noktasında hep gayretlerimizi göstermiş olduk. Bireşim Keyif Hizmetleri A.Ş. namına İzmir hastanemizi, İzmir ve Veli Bölgesinin bildirme iri hastanesi olarak organizasyon ettik ve dünyada referans bir karmaşa olma amacı ile İzmir Iktisat Üniversitesi ile teşrikimesai yaparak tababet fakültesi hastanesi kimliğine kavuştuk. Gelinen noktada, global sağlık hizmetlerindeki değişen dinamiklere akıllıca kendisine sürekli kendini yenileyen, geliştiren, kanta dayalı soy ekseninde yeryüzü bakir teknolojik imkanları halkımıza sunan esenlik merkezi olmanın kıvancını duyuyoruz” dedi.

“İzmir model olacak”

Kullanılmamış bire bir keyif markasını Türkiye’ye kazandırmanın heyecanın ve mutluğunu yaşadıklarını dile getiren Kubba, “Bugün kullanılmamış ayrımsız esenlik markasını ülkemize kazandırmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bunun bile merkezi İzmir olacak. Eskimemiş hastaneler grubu markamız Medical Point ile sağlık hizmetlerine devam etme kararımızı sizlere bildirmekten iftihar duyuyoruz. Medical Point Hastaneler Grubu bünyesinde bakım verecek İzmir, Gaziantep ve Batman hastanelerimiz, yerli dinamiklere entegre, toptan benzeri marka yolculuğunun İzmir merkezli önce adımları olacaktır. Toplamda 985 parasız yatağı, 308 doktor kadrosu ve 2 bin 584 çalışanı ile bu hedefe çokça yakınız. 85 bine mail uluslararası parasız envanterimizle, keyif turizminde global ölçekte tercih sebebiyiz. Ayrıca tıngır üniversiteleri ortada genişlik fazla almanak bilimsel iz fail tababet fakültesi hastanesi olmanın de esaslı gururunu yaşamaktayız” diye niteleyerek konuştu.

Yıpranmamış esenlik turizmi modeli

Değişimle ilişik olarak afiyet kadrosunda gelişigüzel mübayenet olmayacağını belirten Kubba, “Hem akademik ve bilirkişi doktorlarımız, hem üstelik görmüş geçirmiş çalışanlarımızla ayrımsız şekilde hizmete bitmeme edeceğiz. Hastalarımızın tıbbi bilgilerini özenle korumaya devam edecek ve hizmet kalitemizi geliştirerek artıracağız. Kullanılmamış markamız ile gelişigüzel bakir projeleri dahi hayata geçireceğiz. Acun Esenlik Örgütünün de vurguladığı kadar sürdürülebilir esenlik mottosu üzere afiyet turizmine akla yatkın konseptleri birleştiren yadırgatıcı açılımlarımızı giderek sizlerle paylaşacağız. Bunun yanında aktüel teknolojik ekipmanlarla donatılmış parçalanmamış hastanelerimizde dahi yatırımlarımıza bitmeme edeceğiz. Mahdut merkezlerde yapılan özellikli tıbbi uygulamaların sayısını artıracağız” sözlerine saha verdi.

Karbon sönük sayrılarevi

“Gezegenin sağlığı eşittir koca sağlığı” mottosuyla yenilenebilir erke ile ait yatırımlardan bahseden Kubba, şu bilgileri verdi: “6 ay ortamında enerjimizi mekân dostu yenilenebilir enerji kaynağından sağlamayı hedefliyoruz. Bu çerçevede solar olarak kişi elektriğimizi üretebilecek yatırımlara başlıyoruz. Bu sayede faaliyet tüketiminde muvaffakiyetsiz karbon basamak izimiz olacak. Bu projemizle Türkiye’da elektriğini öz üreten kıymetli hastanelerden biri olacağız. Hizmet ürettiğimiz herhangi bir lokasyonda doktor kadrosu, uygulayım bilimi, konfor ve sürdürülebilirlik ile küresel aynı referans noktası olma şiarını organizasyon edeceğiz. Değişmeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Bu değişimin, hele İzmir başta girmek amacıyla bilcümle Türkiye üzere sağlıkta yıpranmamış aynı etap olmasını murat ediyor; sağlık ve sağlık turizmi kavramlarına eskimemiş tıpkısı başlık açıyor ve geleceğe umutla bakıyoruz. Türkiye’nin bakir sağlık noktası Medical Point’i sizlere gururla sunuyoruz.”

“Türkiye’deki biricik müracaat hastanesi konumuna geldik”

Cumhuriyetin 100. yılında İzmir Tutum Üniversitesi Tababet Fakültesi Hastanesi olarak önceki mezunlarını vereceklerini ve bundan dolayı iri mutluluk duyduklarını belirten Medical Point Hastaneler Grubu Umumi Heyet Başkanı Op. Dr. Utku Beken birlikte “Hastaneler, hepimiz üzere olmazsa olmaz. Bunu pandemi döneminde de yaşadık. Pandemi ile birlikte bilcümle dünyada tahakküm benzeri süreç başladı. Tığ bu boğunuk dönemde üstelik sabık sene hastanemizin görüntüleme sistemlerini eskimemiş jenerasyon ve yapay zeka içerek cihazlarla değiştirdik. Dünyanın genişlik balaban firmalarından birine Türkiye’deki tek müracaat hastanesi konumuna geldik. Bu sentetik zeka destekli hizmetler, hastalarımızın teşhisinde haddinden fazla ağır tıpkısı zahmetsiz sağlamış oldu. Pir İzmir’imizin bu üzere sistemlere müstahak olduğunu düşünüyoruz. Bundan ahir süreçte bile teknolojik olarak yenilikleri İzmir ile buluşturmak arzusundayız” ifadelerini kullandı.Share: